- Advertisement -

TAG

sherri

Sherri/ Carlo Bollino: Pedagog shpifës, do ju hedh në gjyq! Mark Marku: Abuzon me fondet e shqiptarëve (film)

Në pjesën e dytë në “Open” në Top Channel po flitet për mundësinë që ka Lulzim Basha për të marrë mandatin e parë si...

Detaje tronditëse nga vrasja në Durrës, sherri mes autorit dhe viktimës nisi për rrugën

Detaje të reja tronditëse zbardhen për vrasjen me thikë në zemër të 34-vjeçarit Idajet Dulla në Durrës, ku shkak i vrasjes ka qenë një rrugë. Dy...

Sherri në Pogradec/ Ja cili është autori që qëlloi me thikë Dorjan Rusin

Dalin detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot pasdite në fshatin Zagorçan të Pogradecit. Autori Fatos Çoçka ka goditur me thikë fqinjin...

Varret e vjetra të Gentit e Perseut dhe sherri i pakuptimtë i Greqisë

Në rreshtat e librit “Roma fliste shqip” , të profesor Fahri Xharrës Nga Anna Hida Përveç argumenteve që profesor Fahri Xharra sjell mbi historinë e lashtë...

Komunistët/ Plas sherri mes Enkel Demit dhe Eduard Shalsit në studion e ABC News (film)

Ka përfunduar në një përplasje të fortë debati në “Abc-ja e mëngjesit” mes moderatorit Enkel Demi dhe ministrit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsit. Nisma...

Aksioni ushtarak në Siri, “plas grushti” në Parlamentin turk (film)

Në parlamentin turk ka ndodhur një përleshje fizike mes deputetëve, pas aksionit ushtarak në Siri. Sherri ka nisur pasi një deputet kritikoi presidentin Erdogan për...

Fier/ Masakron me thikë 57-vjeçarin, arrestohen të moshuarit

Policia e Fierit ka arrestuar një 66-vjeçar për tentativë vrasje. Sipas të dhënave zyrtare 66-vjeçari Gani Kasëmi, ka qëlluar me thikë në kokë një...

Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je banda e legenëve të Ramës (film)

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e “Opinion”. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano...

Sherri me Panos Kammenos/ Jep dorëheqjen ministri i Jashtëm Nikos Kotzias

Ministri i Jashtëm i Greqisë Nikos Kotzias ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij. Lajmi është bërë i ditur nga mediat greke. Sipas raportimeve...

Lezhë/ Nipat e Arben Ndokës rrahin ish deputetin e PS

Dy nipërit e deputetit socialist Arben Ndoka janë shpallur në kërkim nga policia pasi kanë rrahur ish deputetin e PS, Agustin Marku. Ngjarja ka ndodhur...

Latest news

KAOS në Francë, mijëra qytetarë largohen nga Parisi përpara mbylljes së dytë, boshatisen supermarketet

Mijëra kryeqytetas janë larguar nga Parisi përpara fillimit të bllokimit të dytë i cili do të nisë në mesnatë. Fotot të cilat kanë bërë xhiron...

Policia me ‘dorë të hekurt’, gjobit qindra qytetarë që lëvizin pa maska, 10 shoqërohen në komisariat

Policia e Shtetit vijon kontrollet dhe gjobat për të gjithë qytetarët që nuk respektojnë masat anticovid dhe dalin pa maska në ambiente të hapura. Në...

Mësimi online në universitete, studentët paralajmërojnë protestë: Të hënën mblidhemi para Ministrisë së Arsimit

Studentët kanë paralajmëruar se do të fillojnë një protestë, pas vendimit se mësimi në universitete do të vijojë online. Sipas tyre, mësimi online nuk është...

Sulmi me tritol ndaj gazetarit në Lezhë, PD: Rama frymëzon krimin të ngrejë dorë kundër gazetarëve

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ditën e sotme ndaj gazetarit Elidon Ndreka në Lezhë. E shqetësuar për ngjarjen në fjalë, përmes...

Gazetarët kundër Lleshajt: Kanë dhënë jetën 224 policë, që Madhëria juaj të bëhej ministër

Deklarata fyese e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj ndaj profesionit të policit dhe vetë trupës që ruan rendin në vendin tonë ka revolutuar jo...
- Advertisement -