- Advertisement -

TAG

Shef kuzhine

Fatmir Bashli: Sa gra ka pas Edi Rama, unë nuk kam pas ndihmësa kuzhine (film)

Në profesion është shef kuzhine, por Fatmir Bashlin e njohin më së shumti në Shkodër dhe gjetkë si njeri i humorit, barcaletës dhe bejteve. I...

Kush e kishte menduar?! “Djalli” i kuzhinës, Renato Mekolli ka gati këngën e tij të parë

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli  ka fituar së fundmi vëmendje e plotë të publikut duke u treguar i rreptë “djall” ndaj konkurentëve të formatit...

Latest news

510 raste të reja me Covid-19 dhe 20 viktima në Greqi

20 pacientë në Greqi kanë humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24 orëve të fundit rezultuan pozitiv 510 persona,...

Aksident në aksin Fushë Krujë-Kamzë, furgoni përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur  mbrëmjen e së shtunës në aksin Fushë Krujë-Kamzë, pranë fshatit Tapizë. Raportohet se në aksident u përfshinë një autovetur dhe...

Itali/ 16,310 raste pozitive për Covid-19 dhe 475 viktima në 24 orë

Italia ka regjistruar sot 16,310 raste pozitive për Covid-19. Autoritetet e Shëndetit në vend njoftuan po ashtu se brenda ditës humbën jetën si pasojë e...

14 viktima dhe 361 raste të reja me Covid në Maqedoninë e Veriut

14 persona kanë humbur jetën nga Covid në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë orëve të fundit janë realizuar 2,176...

Letra e ambasadës franceze për Ramën, Basha: Sulmet ndaj BE dhe vendeve anëtare nuk mbulojnë dot dështimin e tij

Kreu i PD, Lulzim Basha ka dënuar dhe i ka cilësuar të turpshme sulmet e Ramës ndaj BE dhe vendeve anëtare për vaksinën ndaj...
- Advertisement -