Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kush e kishte menduar?! “Djalli” i kuzhinës, Renato Mekolli ka gati këngën e tij të parë

Nga Ejona 0

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli  ka fituar së fundmi vëmendje e plotë të publikut duke u treguar i rreptë “djall” ndaj konkurentëve të formatit “Hell’s Kitchen”.
Por mesa duket, përveç talentit në kuzhinë Renato ka talent edhe këndimin. U desh që të pyetej nga fansat e tij në “story” që shefi i kuzhinës të zbulonte se po merret seriozisht me muzikën e se po përgatit këngën e tij të parë.

“E ke menduar ndonjëherë të bësh një këngë tënden?” pyetet Renato nga një ndjekës ndërkohë që surprizon me përgjigjen duke treguar se gjërat po bëhen gati, shkruan News31.al.

“Patjetër që po, po bëhet gati”-shkruan Renato duke na lënë shumë kuriozë për këtë projekt të ri të tijin që do e sjelli para publikut në një dimension tjetër, në atë të këngëtarit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej