- Advertisement -

TAG

Sarah Berisha

Motra e saj në “BBV 2”? Sarah zbulon të vërtetën e lidhjes së saj me Kledi Hysën

Kohët e fundit në mediat sociale ka nisur të përflitet shumë për emrat që do jenë pjesë e “Big Brother VIP 2” që nis...

Sarah Berisha vihet në siklet në emisionin që prezanton vetë: I ke rënë qylit

Ndonëse banorët vetë e cilësojnë “Big Brother VIP” si një eksperiencë shumë stresuese, për shumë njerëz ata thjesht hanë, pinë dhe rrinë në shtëpinë...

“Çfarë më bëre?”, Dj Pm sqaron keqkuptimet pas puthjes së parë të Sarah Berishës

Pajtim Krasniqi i njohur me emrin e artit si Dj Pm dhe blogerja e njohur Sarah Berisha janë një nga çiftet më të komentuara...

Sarah Berisha shkon në Prishtinë, ja cila është arsyeja (VIDEO)

Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi janë një nga çiftet e formuara brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” më  të përfolur në rrjet. Lidhja e...

Dj Pm shfaqet krah Rita Orës, ja çfarë i bëri bashkë (FOTO)

Pajtim Krasniqi apo siç mund ta njohin të gjithë si Dj PM është bërë nostalgjik dhe ka shpërndarë në rrjetet e tij sociale një...

U përfol se ishte në pritje të ëmbël/ Sarah bën postimin e dyshimtë: Unë si prind…

Blogerja e njohur Sarah Berisha është përfolur se ajo është shtatzënë, dhe së fundmi ajo ka bërë një postim në rrjetin e saj social...

Mori fund lidhja? Sarah Berisha shfaqet në krahë të Dj PM

Sarah Berisha dhe Dj PM vazhdojnë lidhjen e tyre jashtë vëmendjes së publikut. Edhe pse janë shpesh bashkë, ata kanë preferuar mos të ndajnë...

“Jemi në 2021”/ Ja gafa e Sarah Berishës në videon që postoi

Blogerja e njohur Sarah Berisha që pas daljes nga “Big Brother VIP” ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston momente gjatë rutinës...

Latest news

Berisha prezanton grupet e punës për protestën e 7 korrik, në listë edhe deputetë të Bashës

Edhe pak ditë na ndajnë nga protesta e 7 korrikut që organizohet nga Sali Berisha dhe ish-kryeministri mesa duket ka nisur përgatitjet për zhvillimin...

Polici aksidenton të miturin dhe largohet nga vendngjarja në Pogradec  

Një aksident ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Pogradecit, ku një punonjës i policisë, duke drejtuar automjetin e tij, ka aksidentuar një...

Dokumente identifikuese, Qeveria e Kosovës vendos reciprocitet ndaj Serbisë

Qeveria e Kosovës ka vendosur masën e reciprocitetit karshi Serbisë sa u përket dokumenteve identifikuese. “Çdo person që paraqitet për kalim të kufirit shtetëror me...

Belgjikë, kapet laborator ilegal drogash brenda bazës ajrore të NATO-s (FOTO)

Policia belge ka bastisur një laborator ilegal drogash ku prodhoheshin droga ilegale, brenda një baze ajrore ku strehohet një pjesë e arsenalit bërthamor të...

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...
- Advertisement -