Fjalë kyçe: Sampdoria

Kalitje / Nga Klodiana -

Lazio përmbys e fiton në 10 minuta

Lazio ka triumfuar në limite duke mposhtu në transfertë Sampdorian. Kryeqytetasit janë rikthyer te fitorja, duke ndjekur ritmin e kryesuesve në luftën për një vend në Champions League. Pas përfundimit…

Kalitje / Nga Klodiana -

Milani mposhtet nga Sampdoria

Milani është mundur nga Sampdoria në përballjen e sotme me rezultatin 2:0 në transfertë. Skuadra e Milanit dhe loja e krijuar përgjatë 90 minutave nuk ishte në nivelin e duhur,…