Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbrojtësi i Kombëtares, Marash Kumbulla i shënon supergol me kokë Sampdorias (Film)

Nga Klodiana 0

Talenti 19-vjeçar, Marash Kumbulla vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Veronës!

Pasi neutralizoi Piontek dhe Ronaldon, shqiptari tashmë ka arritur të gjejë edhe rrugën e rrjetës, duke u shndërruar në një protagonist absolut te skuadra e tij.

Në minutën e 9-të, pas një ekzekutimi nga këndi, shqiptari ka kërcyer më shumë nga të gjithë duke realizuar një supergol me kokë. Verona udhëheq 1-0 ndaj Sampdorias!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej