- Advertisement -

TAG

psg

E përditshmja franceze L’Equipe zbulon pagën e Messi, detaji që e bën unik

Sa fiton Leo Messi tek PSG? Për ti dhënë një përgjigje kësaj pyetje ka menduar e përditshmja franceze L’Equipe: 110 milionë euro neto në...

Milani “bie” me nder në “Anfield”. Reali mund Interin. Pasanikët e Parisit ngecin në Belgjikë (film)

Liverpool ka arritur të fitojë me shifrat 3-2 supersfidën e sotme ndaj Milanit, pas një ndeshje të jashtëzakonshme, më e bukura e mbrëmjes dhe...

“160 milionë janë pak”, Leonardo: Mbappe do Realin, e shesim vetëm për çmimin e duhur

Dihet tashmë se Kylian Mbappe dëshiron të largohet dhe Real Madrid ka bërë ofertë zyrtare prej 160 milionë eurosh në sezon. Drejtori i PSG,...

Lionel Messi takon shokët e ekipit, kryen stërvitjen e parë me PSG-në

Messi stërvitet për herë të parë me Neymari dhe Mbappe. Të enjten në mëngjes, ai ka zbritur për herë të parë në fushë me...

“Parisi qyteti i regbisë dhe artit, s’i plas kujt nëse humbet”, si u bind Leo Messi

PSG veproi shpejt pas mungesës së rinovimit të Leo Messit me Barcelonën, dhe bindi yllin argjentinas të transferohej në kryeqytetin francez. Përveç rrogës 35 milion...

Prapaskenat e Messi-PSG: L’Equipe zbulon detajin e veçantë, si nisën bisedimet

Prapaskena të shumta që zbulohen pas firmës së Leo Messit me PSG-në. Ditën e djeshme u raportua se një tentativë e bëri edhe Atletico...

Leo Messi firmos sot, i zbulohet edhe orari i zyrtarizimit te PSG

Leo Messi do të nënshkruajë ditën e sotme me PSG-në. Ky është lajmi që po qarkullon orët e fundit, ndërkohë që bëhet me dije...

Messi në lot: Doja të qëndroja, Barcelona shtëpia ime. PSG? Një nga opsionet

Leo Messi është larguar nga Barcelona pas 21 viteve të kaluara në klubin katalanas. Ylli argjentinas foli sot në konferencën për shtypin, në fillim...

Leo Messi te PSG, vëllai i Emirit të Katarit jep lajmin e madh

PSG është e ardhmja e Leo Messi-t. Ylli argjentinas ka arritur një akord me drejtuesit e klubit francez: ai do të përfitojë 40 milion...

“CR7 nuk largohet, jemi të lumtur që e kemi”, qetësohen tifozët e Juves

Shumë është përfolur në lidhje me largimin e Cristiano Ronaldos nga Juventusi, por yllin portugez do e shohim sërish pjesë të bardhezinjve edhe sezonin...

Latest news

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...
- Advertisement -