- Advertisement -

TAG

protestë

Maturantët protesë para Kryeministrisë

Dhjetëra maturantë të cilët nuk janë klasifikuar si fitues për të vazhduar univesitetin kanë dalë sot në protestë përpara godinës së kryeministrisë. Ndër protestuesit shihen...

Kur veterani e dashuron rrezikun anglo-amerikan

Ky veteran i është bashkuar protestës para Kuvendit të Shqipërisë në mbështetje të miratimit të reformës në drejtësi. Veterani me sa duket e ka...

Protestë në Golem, mungon mbikalimi, banorët të izoluar

Heqja e mbikalimit për këmbësoret në rrugën Plepa-Golem pranë Shkëmbit të Kavajës, ka sjellë reagimin e banorëve. Të mbledhur pranë vendit ku më herët ndodhej...

THYEJ HESHTJEN! STOP DHUNËS!

Ditën e djeshme përballë piramidës, në Tiranë u organizua një protestë spontane nëpërmjet një eventi të krijuar në Facebook,kundër dhunës ndaj gruas. Ajo që u...

Protestë e “kreshave” para Ministrisë së Jashtme

Aktivistët e Kreshnik Spahiut i mbyllin derën Ditmir Bushatit, e ndalin të hyjë në zyrë Aleanca Kuqezi protestoi sot para Ministrisë së Jashtme ndaj ministrit Ditmir...

Tirana, tifozët Halilit: “I bone gati çelsat”?

Tifozët e Tiranës kishin bërë të ditur që dje se kishin vendosur ta bojkotonin takimin midis skuadrës së tyre dhe Flamurtarit, në shenjë proteste...

Jetojmë si në rrethim Foto: LSA / Gent Shkullaku

Mbështetës te PD, duke u përplasur me forcat e policisë, gjatë një protestës kundër ndërtimit të parkut të lodrave tek liqeni artificial në Tiranë, ku...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -