- Advertisement -

TAG

pozitiv me Koronavirus

Infektohet me Covid-19 presidenti i Napolit

Koronavirusi prek sërish futbollin italian. Rasti i fundit i infektuar me Covid-19 nuk është futbollist, por një president. Kreu i klubit të Napolit, Aurelio De...

Ish-deputeti socialist i prekur me COVID-19: Me sa duket beteja do të zgjasë ende

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi i cili rezultoi pozitiv me koronavirus pak ditë më parë ka treguar gjendjen e tij shëndetësore. Me anë të...

Punonjësi i Bashkisë Korçë rezulton pozitiv me koronavirus

Pesë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar këtë të premte në Korçë. Një nga rastet e konfirmuara është punonjës bashkie konkretisht në drejtoria e...

Deputeti i Shqipërisë del pozitiv me koronavirus

Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë deputeti, i cili ka postuar në rrjetin social Facebook një foto...

Paolo Dybala rezulton pozitiv me Koronavirus

Sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala, ka dalë pozitiv me Koronavirus. Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Dybala shkruan se ai...

Presidenti i Federatës serbe pozitiv me Koronavirus

Presidenti i Federatës serbe të futbollit Slaviša Kokeza ka rezultuar me koronavirus. Kokeza kishte qenë në Milano aty ku dhe është prekur nga koronavirus teksa...

Latest news

52,000 raste ditore me Covid-19, Franca pritet të vendosë masa të reja shtrënguese anti-Covid

Franca është duke mbledhur këshillin e mbrojtjes këtë javë për të vendosur masat e reja shtrënguese anti-Covid. Kjo lëvizje e qeverisë vjen e ndikuar...

Covid 19, mbyllen 14 shkolla në Kosovë, mësimi do të zhvillohet online

Për shkak të paraqitjes së rasteve pozitive me koronavirus, si në mesin e nxënësve ashtu edhe të mësimdhënësve, 14 shkolla në Kosovë janë mbyllur,...

Propaganda/ Të paktën nisi rotacioni dhe kemi Endrin kryeministër

Vetëm Edi Ramës mund t’i shkojë në mend të bëjë propagandë me një operacion humanitar si ai për shpëtimin e disa fëmijëve nga kampi...

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...

Tre të vdekur dhe 197 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë testuar gjithsej 1.018 mostra të marra nga...
- Advertisement -