Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Paolo Dybala rezulton pozitiv me Koronavirus

Nga 27-shi 0

Sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala, ka dalë pozitiv me Koronavirus.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Dybala shkruan se ai dhe partnerja e tij, Oriana Sabatini, kanë rezultuar pozitivë pas testit të Covid-19.

“Përshëndetje të gjithëve, doja t’iu informoja se kemi marrë testet e Koronavirusit dhe si unë, si Oriana, kemi rezultuar pozitivë. Për fat të mirë, jemi të dy në gjendje perfekte. Faleminderit për mesazhet pozitive dhe më të mirat për të gjithë”, shkroi Dybala.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej