- Advertisement -

TAG

Policia

“Pushtuan” tokën në Dhërmi, procedohen nga Policia 3 persona

Procedohen në gjëndje të lirë 3 shtetas, për veprën penale “Pushtimi i tokës”. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë, në vijim...

Dhunuan babë e bir, policia procedon 5 persona

Pesë persona janë proceduar nga policia e Vlorës, pasi akuzohen se kanë dhunuar babë e bir pak ditë më parë. Ngjarja ndodhi më 28 prill...

Përndiqte vazhdimisht të miturën, arrestohet 21-vjeçari në Selenicë, policia jep detaje

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 21-vjeçar pasi përndiqte vazhdimisht një të mitur. Sipas të dhënave zyrtare, nga specialistët e Seksionit për Krimet...

Plagosja e 19-vjeçarit, reagon policia: Shpallet në kërkim Klajdi Kodra dhe vëllai i tij

Tiranë – Policia ka reaguar lidhur me  plagosjen e 19-vjeçarit Reginaldo Kacorri, ngjarje kjo e ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Sipas policisë janë...

Digjet një automjet në Kavajë, policia nis hetimet

Një makinë në pronësi të Sh. B., 45 vjeç është djegur gjatë natës në lagjen nr. 5 në Kavajë. Policia njofton se si pasojë...

U tha se vdiq nga infeksioni në dhëmballë/ Zbulohen detaje të frikshme për 23-vjeçaren në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e datës 18 maj, në Tiranë, në lagjen Ali në rrugën “Teodor Muzaka”. Një 23-vjeçare u gjet...

U gjet i vdekur në rrugë me plagë në kokë, policia: Preu damarët në banesë dhe më pas u hodh nga kati i katërt

Në vijim të informacionit  paraprak të dhënë për një person të gjetur pa shenja jete në anë të rrugës në lagjen “Vullnetari”, Elbasan,  ju...

Një person në gjendje të dehur në Korçë, vetëplagoset me thikë

Një person ende i paidentifikuar është vetëplagosur pasditen e sotme në lagjen nr. 16 në Korçë. Burime bëjnë me dije se ai ka qenë në...

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

400 kg kokainë në Durrës, policia e priste, kapi edhe dy ngarkesa të tjera: Çfarë ndodhi gjatë 1 muaji në Durrës

Policia kishte dy muaj që priste ngarkesën prej 400 kilogram kokainë që ishte fshehur në kontejnerin me mish të nisur nga Brazili. Atij i...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -