- Advertisement -

TAG

permbytjet ne Shkoder

Situata nga përmbytjet në Shkodër: Ende në ujë 3400 ha tokë

Vijon të jetë problematike situata nga përmbytjet në Shkodër. Ndonëse prej ditësh nuk ka pasur prezencë të reshjeve, uji nuk është tërhequr. Bashkia Shkodër ka...

Përmbytjet në Shkodër/ Dom Marian Gega: Shkak menaxhimi lemeri i qeverisë dhe papërgjegjshmëria qytetare

Dom Marian Gega, famullitar i Dajçit, ka reaguar lidhur me ripërsëritjen e përmbytjeve në zonën e NënShkodrës. Përmes një postimi në facebook, Dom Marian Gega...

Përmbytjet në Shkodër, Bashkia: 3 mijë e 655 hektarë tokë nën ujë, rruga e Obotit e pakalueshme

Bashkia e Shkodrës ka dhënë informacion zyrtar për datën 8 shkurt lidhur me përmbytjet në territorin e saj. Sipas informacioneve, një sipërfaqe totale perj 3...

Përmbytjet në Shkodër/ Niko Peleshi përplaset me Voltana Ademin: Jemi të dënuar që të bashkëpunojmë (film)

Çarja e argjinaturës së Shirqit në Njësinë Administrative të Dajçit dhe situata e emergjecës në gjithë zonën e Shkodrës është bërë shkak i një...

Panariti në Shkodër përballet me banorët e përmbytur

Ministri i Bujqësisë: Është premtuar dëmshpërblimi dhe ne po fillojmë gradualisht të merremi me këtë çështje Banorët e zonave të përmbytura në Shkodër i kërkuan...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -