- Advertisement -

TAG

patriotët

Çamëria nuk i harron dhe miqtë dhe armiqtë! (fotot + film)

Sot ka plot që çuditen me shpërthimin e dhunës të rinjve ndaj policisë dhe objekteve shtetërore. Disa dëshirojnë të gjejnë shkaktarët e këtij frustrimi,...

“Mos prek Shqipërinë! Mos harro Çamërinë!”/ PDIU dhe Shoqata patriotike “Çamëria” do të protestojnë nesër para Ministrisë së Jashtme

Patriotët janë thirrur nesër nga PDIU dhe Shoqata “Çamëria” të protestojnë kundër vizitës së ministrit të jashtëm grek, Nikos Dendas, shitjes që po i...

Me sa duket, Kosova po shkon drejt “shkëmbimit”

Nga Frrok Çupi Ndoshta është koha kur "patriotët" duhet të lëshojnë mikrofonët, penat dhe pasionet- më së shumti të shtira. Ka kaq kohë që zien poli-kulturalizmi,...

PDIU: Arrestohen patriotët në Këlcyrë, kurse ekstremisti i “Agimit të Artë” qëllon me armë policinë dhe nuk e prek kush me dorë

Ndalohen patriotët shqiptarë të protestojnë dhe u hapet rrugë provokimit me armë të esktremistëve të “Agimit të Artë” Policia nuk u jep leje patriotëve shqiptarë...

Nata pa të nesërme

Nga Frrok Çupi “Nesër” nuk ka. Tunelet e “Rrugës së Kombit” duket se nuk kanë më dalje; qeveria dhe populli janë përballur si në betejën...

Patriotët e atdheut prej sheqeri (video)

Është e pashlyeshme në kujtesën kombëtare ai shpërthim eksitues para tortës së 100 vjetorit të pavarësisë. Patriotët e kryeqytetit me legena e sapllake në dorë...

Latest news

Qytetarët kundërshtojnë masat Covid, përleshje mes protestuesve dhe policisë në Vienë

Mijëra qytetarë dolën në protesta në Vienë për të kundërshtuar masat anti-Covid. Kjo solli një përplasje mes policisë dhe protestuesve, duke bërë që disa...

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...
- Advertisement -