- Advertisement -

TAG

Paris Saint-Germain

Neymar deri në 2025 në Paris, nënshkruhet kontrata “faraonike”

Neymar nënshkruan një kontratë të re me shifra faraonike me Paris Saint Germain. Sulmuesi brazilian, do të qëndrojë në “Par de Prince” deri në qershor...

PSG ka gati akordin me Juventusin për Icardin, por kërkon një lojtar në këmbim

Sulmuesi argjentinas është aktualisht në huazim nga Interi te Paris Saint-Germain deri më 30 qershor, teksa parisienët duan të shfrytëzojnë të drejtën për blerjen...

Koronavirusi shkakton panik edhe në Francë, shtyhet ndeshja PSG-Strasbourg

Pas futbollit italian, koronavirusi prek edhe atë francez. Mbrëmjen e djeshme u anulua edhe ndeshja mes Strasbourgut dhe Paris Saint Germain, e planifikuar për...

Juventus përgatit ofertën e re për Mauro Icardin

Juventusi po bëhet gati të bëjë një ofertë të re për sulmuesin argjentinas të Interit të huazuar te Paris Saint-Germain, Mauro Icardin. Icardi ka qenë...

Neymar tremb tifozët para ndeshjes me Real Madrid

Paris Saint-Germain ka mundur me rezultatin 1-0 Toulouse të shtunën pasite dhe Neymar ka qenë ylli i ndeshjes, por braziliani nuk ka dalë i...

Latest news

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Bie në prangat e policisë një 39 vjeçar në Tiranë që ka përndjekur vazhdimisht ish të dashurën. Gjithashtu Policia ka arrestuar edhe 3 të rinj...

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...
- Advertisement -