- Advertisement -

TAG

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike

OSHEE sqaron skemat: Kamatëvonesat e falura mbi 135 milionë USD, 227 568 abonentë përfitues

Në kuadër të planit të hartuar nga qeveria për zbutjen e efektit negativ që krijon përballimi i emergjencës të shkaktuar nga Covid-19, Operatori i...

OSHEE mbyll bilancin për vitin 2019, ja sa ishin humbjet në rrjet, të ardhurat dhe shpenzimet

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike(OSHEE) ka mbyllur bilancin e treguesve kryesorë ekonomiko/financiar për vitin 2019 i konsideruar si më i vështiri sa i...

OSHEE publikon oraret, ja zonat në Tiranë që do mbeten pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike vijon të kryejë punime në kabina elektrike të Tiranës, ndërsa paralajmëron qytetarët se të premten dhe të shtunën...

OSHEE: Ja zonat ku do ketë ndërprerje të energjisë në kryeqytet në datat 18 dhe 19 Dhjetor

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka njoftuar se në datën 18 dhe 19 dhjetor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë. OSHEE...

Punimet në kabinat elektrike, nesër sërish ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona në Tiranë. Përmes njoftimit për...

Rikonstruksion në kabinat elektrike/ Tirana tre ditë pa drita, OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se më datat 22 deri më 24 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë në kryeqytet...

Moti i keq, OSHEE raporton për ndërprerjet e energjisë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se si pasojë e motit të të keq që ka përshirë vendin orët e fundit në...

Tirana pa drita, ja zonat ku do të ketë stakime

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se do të ketë kufizime të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit. Përmes një njoftimi, OSHEE...

Njoftimi i OSHEE: Nesër pa drita këto zona në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton të gjithë abontentët në Tiranë se ditën e nesërme, (e hënë 17 qershor 2019) do të...

Viti i Ri, OSHEE në gatishmëri, 1500 punonjës në terren

Në ditën e ndërrimit të viteve, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka ndërmarrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e situatës, ndërsa në terren...

Latest news

Dhunohet avokati Gjergj Neli, zv.kryetarja e Dhomës së Avokatisë në Lezhë denoncon policinë

Shaqe Marinaj, zv/kryetare e Dhomës së Avokatisë në Lezhë ka denoncuar policinë e Lezhës për ushtrim dhune ndaj avokatit Gjergj Neli. Sipas Marinajt, e cila...

‘Venecia’ pranon kërkesën e Metës, seancën e parë të muajit dhjetor do të shqyrtohen ndryshimet në Kushtetutë dhe Kodin Zgjedhor

Komisioni i Venecias ka pranuar kërkesën e Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta në lidhje me ndryshimet në Kushtetutë dhe në Kodin Zgjedhor. Me anë të...

Policia vret afro-amerikanin 27-vjeçar, Filadelfia ndizet nga protestat, plagosen 30 policë

Nuk kanë fund konfliktet mes banorëve dhe policisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Demonstrues të shumtë zbarkuan në rrugët e Filadelfias për tu përleshur...

Shpërthen Covid-19 në Institucionet arsimore, infektimi i 7 mësueve mbyll shkollën në Korçë, raste dhe në Elbasan

Shtatë mësues të shkollës ‘Sotir Gurra’ në Korçë kanë rezultuar pozitiv në testin e Covid-19. Kjo ka detyruar drejtuesit që të mbyllin dyert e shkollës,...

Kosova drejt KARANTINËS, ministri i Shëndetësisë paralajmëron rikthimin e kufizimeve për shkak të situatës së COVID-19

Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Armend Zemaj ka paralajmëruar qytetarët se mund të ketë rikthim të kufizimeve për shkak të situatës me COVID-19. Ai tha...
- Advertisement -