- Advertisement -

TAG

nje i vrare

Një i vrarë dhe dy të plagosur me armë zjarri në Mitrovicë

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri sot rreth orës 11:27 në Tregun e Gjelbër,...

Të shtëna me armë në Kanada: 1 person humb jetën, 3 rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Otava të Kanadasë, ku një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën rëndë pas disa...

Të shtëna me armë në Rrëshen/ Vritet pronari i “TV Mirdita”, Kastriot Reçi

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit të Rrëshenit. Policia njofton se nga të shtënat ka...

Durrës/ Sherr në mes qytetit, një i vrarë

Një person ka mbetur i vrarë pas një konflikti të ndodhur para pak minutash në qytetin e Durrësit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen...

Të shtëna me armë zjarri në Florida, një i vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida të Amerikës ku një person ka gjetur vdekjen pasi një person i armatosur njoftohet se ka hapur...

Grabitja në Rinas/ Gjendet një tjetër i vdekur

Zbulohen detaje në lidhje me grabitje spektakolare të zhvilluar ditën e sotme në Rinas. Gjendet një i vdekur pranë Rinasit. Sipas informacioneve të para, policia...

Tiranë, një i vrarë dhe një i plagosur me armë zjarri

Një person është gjetur i plagosur me armë zjarri në mjetin e tij mbrëmjen e sotme në Tiranë, ndërsa ka ndërruar jetë në spital. Ngjarja...

SHBA/ Një i vrarë, disa pengje nga punonjësi i pakënaqur

Një person është vrarë dhe disa të tjerë raportohet të jenë marrë peng në një restorant në Charleston të Karolinës së Jugut të SHBA-së. "Autori...

Itali/ Gjendet i vrarë me tre plumba në kokë 32-vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ku 32 vjeçar shqiptar është gjetur i vrarë, në mes të rrugës, në periferi të Barit në Itali. Mediat...

Gjermani, një i vrarë dhe një i plagosur në një parukeri

Një person është vrarë me armë zjarri dhe një tjetër ka mbetur i plagosur në një sallon parukerie në Dueren, në Gjermani. Brenda sallonit policia...

Latest news

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...
- Advertisement -