- Advertisement -

TAG

ndeshjen

Nuk ka më autobus për Graciano Pele

Sulmuesi nuk lejohet të udhëtojë me skuadrën, ndërkohë që konfirmohet se nuk do të jetë më pjesë e Italisë, duke filluar që nga ndeshja...

Federata, tjetër asist për Skënderbeun

Institucioni që drejton futbollin deformon kalendarin dhe si askund tjetër, një skuadër luan gjashtë javët e para të kampionatit pa asnjë transfertë Eshtë ndoshta edhe...

Afrim Taku, një gol nga Amerika

Mesfushori i Tiranës është kthyer nga Shtetet e Bashkuara ku nuk ka luajtur fare futboll për një vi të tërë dhe ndaj Kukësit ishte...

De Jong, sërish ndërhyrje horror

Nigel de Jong duket se vazhdon të jetë krenar për reputacionin e tij si një futbollist shumë i ashpër, madje nuk nguron që me...

Hysaj kthehet në Napoli, De Biazi gati “rikonstruksionin”

Një nga futbollistët më të rëndësishëm të Kombëtares tonë, Elseid Hysaj, është dëmtuar gjatë ndeshjes ndaj Austrisë dhe tekniku De Biazi e ka lejuar...

Latest news

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë janë raportuar këtë të enjte, pranë Gjykatës së Elbasanit. Sipas informacione paraprake, dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...

Votimi elektronik, Celibashi: Do hetojmë kush ka vendosur gishtin më shumë se një herë

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe nënkomisionerja Lealba Pelinku ishin sot në Lundër për të inspektuar transferimin e të dhënave nga aparaturat e...
- Advertisement -