- Advertisement -

TAG

Musaen Zeneli

Zbardhet dosja e masakrës në Velipojë: Trupat ishin pranë njeri tjetrit

Në dosjen e prokurorisë të siguruar nga ABC, thuhet se rreth orës 00:35 është njoftuar se në vendin e quajtur Pulaj-Plazh, Velipojë, ka ndodhur...

Kel Demi për vrasjen e 20-vjeçarit: Moshatarët punojnë te shtëpitë e barit ose i sheh në rrugë me makina luksoze (film)

Nisur nga ndihma që kanë ofruar kamarierët në Shkodër për familjen e Musaen Zenelit, i cili humbi jetën në ditën e parë të punës...

“Puna është nder”, kamarierët e Shkodrës mbledhin 2.5 milionë lekë bakshishe për Musaen Zenelin (film)

Rehyl Toska, një nga kamarierët më të vjetër të Shkodrës, i cili ka marrë një nismë sa të veçantë aq edhe sensibilizuese. Ai ka vendosur...

Brenda pak orësh, shqiptarët tejkalojnë shifrën prej 20 mijë $ për familjen e të ndjerit Musaen Zeneli

Historia e trishtë e Musaen Zenelit, 19-vjeçari i cili mbeti i vrarë nga plumbat në masakrën e Velipojës, ka tronditur opinionin publik. Ai, në...

Përcillet për në banesën e fundit Musaen Zeneli, viktima më e pafajshme e masakrës së Velipojës

Përcillet për në banesën e fundit 19-vjeçari fatkeq Musaen Zeneli i cili humbi jetën në ditën e parë të punës në masakrën e ndodhur...

Plumbi në zemër i preu ëndrrën, dita e parë dhe e fundit në kuzhinë e jetimit

Musaen Zeneli, është një nga 4 viktimat e masakrës së ndodhur vetëm pak pas mesnatës të së shtunës në Velipojë. Mësohet që ai punonte në kuzhinën...

Latest news

Presidenti i ri/ Alibeaj pranon ftesën e Ballës

Ndonëse debatuan gjatë gjithë mbledhjes, Enklejd Alibeaj nuk e refuzoi ftesën e Taulant Balla që pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve të shkonin të...

Armë dhe municion në lokal, shpallet në kërkim pronari në Kavajë

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Black”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Kavajë. Policia ka arrestuar një 19-vjeçar me iniciale A....

Grida Duma braktis mbledhjen për Presidentin, sulmon Alibeajn

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, pasi sipas saj propozimet për postin e presidentit duhet të bëhen...

Presidenti/ Duma: Na e lini ne kandidatin, fasadë nuk bëhemi!

Deputetja demokrate Grida Duma iu kundërpërgjigj deklaratës së Taulant Ballës se mazhoranca nuk do tërhiqet nga procesi  i Presidentit. Në konferencën e kryetarëve, Duma...

Rruga e vetme që e legjitimon zotin Berisha dhe Foltoren

NGA FITIM ZEKTHI Kushdo ka të drejtë të ketë një ide apo një vizion të tijin për vendin e vet, për politikën, për të ardhmen, për...
- Advertisement -