- Advertisement -

TAG

motorr

Aksident tek ‘Tregu Elektrik’ në Tiranë, Makina përplas motorin, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur tek tregu elektrik në Tiranë. Sipas informacioneve, një makinë është përplasur me një motor. Mësohet se drejtuesi i motorit është dërguar...

Aksident te ish-Dogana/ Motorri përplaset me makinën, plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të ish-Doganës ku mësohet se një motorr është përplasur me një makinë. Raportohet se janë plagosur...

Aksident te “Ali Demi”/ Makina përplas motorrin, plagoset 39-vjeçari

Një aksident ka ndodhur rreth një orë më parë në zonën e quajtur ‘Ali Demi’ në Tiranë. Mësohet se një automjet ka përplasur një motorr. Si...

Përplaset me motorr 35-vjeçari, drejtuesi i mjetit në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në pranë fshatit Bushnesh në autostradën Milot- Thumanë. Nje motor është përplasur me trafikndarësen, e për...

Fier/ Përplasen me motorr, nisen me urgjencë drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Hoxharës në Fier. Dy të rinj që po lëviznin me motorra janë përplasur me njëri...

Dy persona me motor dyshohet se vranë Jurgen Kurtin

Policia vijon hetimet lidhur me vrasjen e Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit në rrugën “Zef Jubani”, në Tiranë. Dyshohet se dy persona me motor...

Itali/ Makina përplas një çift shqiptar, humb jetën gruaja, burri në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një makinë ka përplasur një çift shqiptar të cilët  ishin duke udhëtuar me motorr. Mësohet se...

Aksident i rëndë në Elbasan/ Motori me shpejtësi përplas adoleshenten në vijat e bardha

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një motor me shpejtësi jashtë normave të lejuara ka shtypur një vajzë 15-vjeçare kur po...

Tiranë/ Plagoset me armë një person

Pasditen e së enjtens, një person i ka shpëtuar një atentati në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Nga hetimet paraprake raportohet se atentati është bërë...

Aksident tek “Rruga e Dibrës” në Tiranë, makina përplas motorrin (foto)

Një aksident ka ndodhur në Tiranë ku si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorrit Aksidenti ka ndodhur në “Rrugën e Dibrës” ku një...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -