- Advertisement -

TAG

motive te dobeta

Plagosi rëndë në kokë një të mitur, arrestohet 19-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një 19-vjeçar në Fier, pasi ka plagosur rëndë në kokë një të mitur. Mësohet se i riu E. R.,...

Terrorizohen pushuesit në Vlorë/ 19-vjeçari qëllon me armë, konfliktoi me administratorin e hotelit

Ditën e sotme policia e Vlorës ka arrestuar një person, i cili mësohet të ketë qëlluar mbrëmjen e djeshme më armë në Lungomare, Vlorë. Raportohet...

Ekzekutimi i taksistit në Prezë, arrestohen dy vëllezër

Arrestohen dy autorët e dyshuar të vrasjes së Abdulla Budllës në Fushë-Prezë, ngjarje e ndodhur tre ditë më parë. Dy të arrestuarit janë vëllezërit Sajmir dhe...

Identifikohet autori i vrasjes makabre të 37 vjeçares shqiptare në Francë

Policia franceze ka zbuluar detaje të reja nga vrasja makabre e 37 vjeçares shqiptare Brunilda Kovaçi në Mugins në afërsi të Kanës. Sipas mediave franceze...

I dogji makinën qëllimisht, autori djali i pronares

Ditën e djeshme është raportuar se një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Skelës në qytetin e Vlorës. Automjeti ishte në pronësi...

Sherr mes dy personave në Berat, njëri qëllon me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mesnatës në pedonalen e Beratit, ku dy persona janë konfliktuar ashpër me njëri-tjetrin. Mësohet konflikti ka nisur për...

Shkodër, sulm me armë në një lokal nate, plagoset një 34 vjeçar

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër. Disa persona kanë shkëmbyer zjarr me njëri tjetrin në...

Korçë, 38 vjeçari vetëdigjet në banesën e ish-vjehrrës

Një 38 vjeçar është vetëdjegur në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në banesën e ish-vjehrrës së tij, në një pallat në lagjen numër 10...

Latest news

Basha pritet me brohoritje nga qytetarët në Korçë: Jemi 4 ditë para fitores tonë të madhe

Kreu i partisë Demokratike, Lulzim Basha këtë të mërkurë ka zhvilluar takim elektoral në Korçë. “Vetëm katër ditë na ndajë nga dita e madhe. Nga...

Murali i realizuar në Kosovë për Rita Orën, piktorja: Na ka shkruar familja e këngëtares (Film)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka folur gjithmonë me krenari për origjinën e saj dhe madje në projektin e fundit “Bang” ajo...

Ky është turku që i ofroi para në këmbim të votës një 24-vjeçari në Vlorë

Ky është 23-vjeçari turk i cili është proceduar penalisht në gjendje të lirë sot në Vlorë për blerje të votës. Mësohet se Abdullagfur Balikçi është laborant dentar,...

Goditet banda kriminale në Shkodër, 4 të arrestuar

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar “Perash”, duke goditur një rast të tentativës për shitje të farave të kanabisit, me qëllim kultivimi, një...

David McAllister: Zgjedhjet e 25 prillit, vendimtare për demokracinë shqiptare!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi sot një bisedë me Presidentin e PPE, Donald Tusk, dhe përfaqësues të tjerë të lartë të PPE. Gjatë...
- Advertisement -