- Advertisement -

TAG

Mitropoliti i Konicës

Rrëshket nga trutë e kokës Mitropoliti i Konicës: Greqia të çlirojë “Vorio Epirin” që të shpëtojmë nga barbarët shqiptarë

Mitropoliti i Konicës, Konstantinos Andreas i bën thirrje shtetit grek të nisë luftën për të ccliruar “Epirin e Veriut”. Mitropoliti Andrea duke marrë shkas nga...

Ky është shefi i grupit të nazistëve grekë në Sarandë

Portali news-start.info ka siguruar fotot e shefit të partisë naziste greke "Agimi i Artë" që ka përgjegjësinë për qytetin e Sarandës dhe Delvinës në...

Leonidha Papas, ekstremisti i SFEVA që drejton OMONIA-n

Nga Arben Llalla Kryetari i OMONIA, Leonidha Papas, doli me një reagim të dytë duke sulmuar shqiptarët që mbrojnë Çështjen Çame, por kësaj here duke...

Mitropoliti Andreas para se të akuzojë Ramën dhe çamët të shohë këto foto

Nga Arben Llalla Mitropoliti i Konicës, Pogoniatit dhe Drinopoleos, Andreas reagoi me një komunikatë kundër kryeministrit Rama, të cilin e akuzoi për ftohjen dhe nxitjen...

E vërteta e Ben Blushit si mysafir i SFEVA-s së Vorio Epirit

Nga Arben Llalla Fotoja ku shihet deputeti Ben Blushi me disa të rinj dhe pas tyre dallohet flamuri grek dhe ai shqiptar është bërë në...

Latest news

PD dorëzoi në KAS dosjet voluminoze për shkeljet zgjedhore, zbardhen pretendimet e selisë blu

Partia Demokratike ka dorëzuar në KAS 10 dosjet voluminoze për shkeljet e pretenduara elektorale në 9 qarqe të vendit, konkretisht për Kukësin, Durrësin, Tiranën, Elbasanin, Fierin,...

“Demokracia lind me liri, rritet me ligje demokratike”, njoftohet protesta e parë te kryeministria pas zgjedhjeve të 25 Prillit

Shoqëria civile së bashku me ish-të përndjekur politikë, aktivistë dhe intelektualë ka parashikuar në datën 12 Maj mbajtjen e një proteste në ambientete përballë...

Ngjarje tragjike në rrugët e qytetit shqiptar, makina humb kontrollin dhe përplas për vdekje dy fëmijë 8 vjeçarë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot pasdite në Kosovë, ku një veturë ka rënë në lumë në fshatin Carralevë. Si pasojë...

Mbi 8 mijë raste të reja, shënohet numri më i ulët i viktimave në Itali që nga tetori

Në 24 orët e fundit në Itali, janë regjistruar 8,292 raste të reja me koronavirus nga 226,006 testime të kryera për të dyshuar. Sot...

Përfundon kontrata me vaksinën AstraZeneca, BE: Nuk do ta rinovojmë

Thierry Breton, Komisioneri Evropian për Tregun e Brendshëm deklaroi sot, se Komisioni Europian nuk do të rinovojë kontratën për vaksinat e koronavirusit me AstraZeneca...
- Advertisement -