- Advertisement -

TAG

Ministrja e Shëndetesisë

Koronavirusi/ Manastirliu njofton urdhrin e ri: Pezullohen të gjitha ndërhyrjet kirurgjikale të planifikuara

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi një urdhër të ri të ndërmarrë për të parandaluar përhapjen e COVID-19 në Shqipëri. Në një konferencë, Mnastirliu tha...

Manastirliu: Ja si vepruam me dy të infektuarit, kemi izoluar të gjitha kontaktet e ngushta!

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, deklaroi se pas dy rasteve të para të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri, mjekët dhe ekspertët janë në gatishmëri...

5 të dyshuar me koronavirus, dezinfektohet Sanatoriumi

5 persona të dyshuar me koronavirusin e ri në Shqipëri pas analizave të kryera në Institutin e Shëndetit Publik kanë rezultuar negative. Kjo bëhet e...

“Janë testuar 18 persona,” Manastirliu: Deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se në Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus. Në mbledhjen e Task Forcës, Manastirliu u...

Mblidhet Task- Forca për koronavirusin, Manastirliu: Asnjë rast i konfirmuar në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë ka njoftuar sot se nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri ndërkaq 6 të dyshuar kanë rezultuar negativë. Mësohet...

Emergjencë globale nga koronavirusi, Manastirliu: Asnjë i prekur në Shqipëri, forcojmë masat

Pasi Organizata Botërore e Shëndetit vendosi që ta shpallë shpërthimin e koronavirusit një emergjencë shëndetësore globale, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka mbledhur Task-Forcën. Manastirliu...

3 studentë do të kthehen nga Kina, Manastirlliu: Do mbyllen në karantinë dy javë

Tre studentë shqiptare që studiojnë në Wuhan, në Kinë, po kthen në vend për shkak të virusit koronavirus që tashmë ka shkaktuar 106 viktima. Lajmin...

Manastirliu: Qeverinë e mandaton dhe e rrëzon populli e jo Petrit Vasili (film)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin, ka folur në lidhje me rikthimin e opozitës jashtëparlamentare në...

Tërmeti/ Diaspora shqiptare në Gjermani dhuron pajisje spitalore

Diaspora Shqiptare me qendër në Gjermani, në bashkëpunim me Ministrinë e Shëndetësisë kanë finalizuar ditën e djeshme, donacionin “Dhurimi i pajisjeve spitalore”. Gjendja e krijuar...

Manastirliu: Vaksinim për çdo qytetar të rrezikuar nga gripi në pikat e emergjencës

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nga Qendra Sociale “Gonxhe Bojaxhi”, është shprehur se shërbimi  shëndetësor për qytetarët e prekur nga tërmeti në strukturat akomoduese...

Latest news

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve , 2 persona kanë...

“Me jep një kafe të lutem”/ “Kamarierja” në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt (film)

Pak javë më parë, cna.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë...

Jo vetëm modele/ Ja si ka nisur karriera e sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme (film)

Elena Pici, vajza në të 30-tat , që vjen nga Këshilli i Ministrave është një emër i panjohur , ndërsa sot fitoi vëmendjen e...

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covid-in që para 10 vitesh (film)

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me...

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë. Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të...
- Advertisement -