- Advertisement -

TAG

Mimoza Hafizi

Zgjedhjet në Universitet në 30 korrik/ Ja cilat janë kandidaturat e reja për Rektor të UT-së

Procesi i aplikimit pranë KIZ të Universitetit të Tiranës, si kandidate për garën për rektor dhe anëtar të Senatit Akademik do të vijojë sot...

Pezullimi i Rektorit/ Hafizi: Pjesë e planit okult të Rilindjes për të përçarë Universitetin

Ish-deputetja e PS-së, Mimoza Hafizi ka reaguar në lidhje me pezullimin nga detyra të Rektorit të UT-së, Mynyr Koni. Hafizi, tashmë edhe pedagoge e këtij...

Projekti i ish-deputetes shqiptare, 1 nga 3 më të mirët e përzgjedhur nga Agjencia Hapësinore Europiane

Shkëputja e përkohëshme nga politika ka rezultuar produktive për ish-deputeten Mimoza Hafizi. Lajme prej saj vijnë jo nga fusha e politikës ku ka qenë...

Në kërkim të një populli për Blushin!

Nga Mero Baze Ben Blushi ka dhënë dorëheqje nga partia që krijoi, i zemëruar me popullin shqiptar, që sipas tij nuk e mbështeti atë dhe...

LIBRA u tondit nga mesazhi vulgar dhe fyes i Blushit për mua, ja pse kam heshtur

Nga Mimoza Hafizi Për LIBRA-n. Prej disa ditësh, miq të Libra-s, anëtarë dhe votues të saj, janë tronditur nga një mesazh tejet vulgar dhe fyes...

Plas te LIBRA e Ben Blushit/ Kryetari-pedagoges Hafizi: Pension të mbarë, hileqare… (zbardhet fjalë për fjalë gjithçka)

Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi dy nga themeluesit e LIBRA-s i kanë dhënë lamtumirën njëri tjetrit, me anë të një komunikimi të ashpër nëpërmjet...

Mbi transparencën e financimit dhe rasti Blushi!

Nga Mero Baze Mimoza Hafizi është një zonjë që e respektoj shumë dhe më është dukur edhe më simpatike, kur u konfliktua me partinë e...

LIBRA, “partia” që i flet varfërisë nga hotel PLAZA-zemra luksoze e Tiranës

Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi nuk fshihen më! Shumë para, asnjë spjegim. Një seri aktivitetesh mes luksit. Ja “partia” që i flet varferisë dhe...

Ikën nga PS, Ben Blushi e gjen veten pranë Nard Ndokës

Pasi kanë deklaruar largimin nga Partia Socilaiste, deputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë ndërruar edhe vendin në sallën e Kuvendit. Deputetja Hafizi është...

Mesila Doda: Blushi e Hafizi kopjuan PDIU-në për Presidentin nga populli

“Kur të keni nevojë të mësoni se si bëhet poltikë e mirë, pozitive dhe me vizion ejani se jua mëson PDIU, por  kemi një...

Latest news

Gjiknuri flet për “çunat Problematikë”: S’më bën përshtypje fare, politikani duhet të mësohet me këto!

  Ish-ministri Damian Gjiknuri foli në emisionin “Kjo Javë”, në News24, lidhur me akuzat mbi “çunat problematikë”. E pyetur nga moderatorja Nisida Tufa nëse e bezdis...

Pas kthimit nga plazhi, Yuri Kim do dënojë këto akte barbare

Protestoni, se druri ka dalë nga xheneti.

Erdhën në këmbë nga Greqia, vajza nga Afganistani shpërthen në lot: S’dua para e as ushqim… (film)

Policia ka kapur sot 6 refugjatë afganë në hyrje të qytetit të Pogradecit, në zonën e quajtur “Enkelana”. Mes tyre 3 të rritur dhe...

Koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës

Denis Matoshi alias Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kartelin shqiptar më...

Konflikti Greqi-Turqi, Mike Pompeo vizitë dy ditore në Athinë

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo do të vizitojë Athinën në datat 25-27 shtator. Pompeo do të zhvillojë një takim me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis ku...
- Advertisement -