- Advertisement -

TAG

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio bën sërish thirrje që Lumi Vjosa të shpallet Park Kombëtar

Aktori i Hollywood-i, Leonardo DiCaprio ka reaguar sërish disa orë më parë dhe këtë herë ka bërë thirrje përmes Twitter, duke kërkuar shpalljen e...

Pas DiCaprios, edhe Rita Ora në mbrojtje të Lumit Vjosa në Shqipëri

Ditën e djeshme, një postim i Leonardo DiCaprio-s bëri xhiron e rrjetit, sepse aktori publikoi në llogarinë e tij në Instagram një foto nga...

Leonardo Di Caprio drejt martesës me 21-vjeçaren Camila Morrone?!

Ylli hollivudian duket tmerrësisht i dashuruar me modelen 21-vjeçare. Leonardo DiCaprio është në prag të kurorëzimit me të dashurën 21-vjeçare Camila Morrone. “Us Weekly”, shkruan se...

Leonardo DiCaprio në filmin e ri si Leonardo da Vinci

Leonardo Di Caprio do të jetë në filmin më të ri si Leonardo da Vinci . “Paramount Pictures” ka siguruar të drejtat për ekranizimin e...

Plotësohet “profecia”, Leonardo DiCaprio si Leonardo da Vinci

Leonardo DiCaprio do të luajë Leonardo da Vincin në një film të ri. Duket se tashmë është plotësuar “profecia”, pasi sipas shtypit aktori e ka...

Leonardo DiCaprio heq dorë nga trofeu Oscar

Leonardo DiCaprio ka vendosur të heqë dorë nga Oscar i Marlon Brandos, që i ishte dhuruar nga shtëpia e produksionit "Red Granite" në 2013...

DiCaprio ndahet nga bjondja daneze

A e ka braktisur Leonardo DiCaprio, Nina Agdal për një tjetër modele? Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, aktori i kanë...

Latest news

Ky është 26-vjeçari nga Lushnja që e dhunuan dhe e hodhën në rezervuar

Ky është 26-vjeçari Fridman Xhaferraj i cili u dhunua dhe më pas u hodh në rezervuarin e Gjançit në Korçë ku u gjet pa shenja jete....

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Olsian Çela prezanton në Kuvend raportin e PP për vitin 2020

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka bërë raportin për kriminalitetin në vend, për vitin 2020. Gjatë...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...
- Advertisement -