- Advertisement -

TAG

Kryesia

Bob Hand nuk kursehet për paketën antishpifje

Shqipëria e fillon kryesinë e radhës së OSBE-së për vitin 2020, por ndasitë dhe krizat politike në Shqipëri, ishin një temë e pashmangshme duke...

Basha mbledh nesër kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Kreu i PD, Lulzim Basha do të mbledhë nesër në orën 12:00 Kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar. Mësohet se në mbledhje do të diskutohet...

“Të mos harxhojmë asnjë minutë”, zbardhen 3 pikat kryesore të mbledhjes së kryesisë së PD-së, përjashtohet Murrizi

Janë zbardhur 3 pikat kryesore gjatë mbledhjes së kryesisë së PD-së. Burime për Fax News bëjnë të ditur se është konfiguruar aksioni politik në...

Zbulohet agjenda e aksionit opozitar, ja kur do të jetë protesta e madhe

Partia Demokratike mblodhi kryesinë e re, ndërkohë janë marrë disa vendime të rëndësishme. Mësohet se me datën 16 shkurt në orën 11:00, do të zhvillohet...

Basha publikon emrat që propozon si drejtues në PD (film)

Lulzim Basha ka dalë në një konferencë për shtyp ku ka treguar propozimet e tij për anëtarë Kryesie në Partinë Demokratike, si dhe postet...

Mimoza Hafizi: Komisioni i Garancive Statutore shtoi mjegullën

Pas vendimit të Komisionit të Garancive Statutore ka reaguar Mimoza Hafizi, deputete socialiste e Shkodrës, e cila është firmëtare e kërkesës për interpretimin e Statutit. Mimoza Hafizi...

Kryesia e PS-së: O kasolle, ku na mblodhe

Të vje lala me çadër mbrapa Sot, nuk ka ça më thotë, i kam bë mësimet ujë Prapë me barrë ti? Poooo, e bëra për së...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -