- Advertisement -

TAG

Kryepeshkopi Anastas Janullatos

Janullatos jep mesazhin pas daljes nga spitali: Dashuria, gjëja më e vyer që ekziston në botë

Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka fituar betejën me virusin e rëndë COVID-19, ndërsa sot ka lënë spitalin. Kisha Orthodhokse Autoqefale e Shqipërisë thekson se Janullatos...

Shërohet Janullatos, del sot nga spitali

Kryepeshkopi Anastas Janullatos është shëruar nga koronavirusi duke planifikuar kështu rikthimin në Shqipëri. Spitali “Evangelismos” në Athinë njoftoi se Hirësia e tij e ka kaluar...

Zbulohet atentati me snajper ndaj Janullatosit në Shqipëri: E shpëtoi xhami antiplumb!

Kryepeshkopi Anastas Janullatos gjendet prej ditësh në Greqi ku po kurohet për COVID-19. Mediat greke zbulojnë se gjendja e tij është stabilizuar dhe jashtë rrezikut për jetën. Dërgimi...

Kryepeshkopi Anastas Janullatos pëson atak kardiak

Kryepeshkopi Anastas Janullatos është shtruar me urgjencë në spital pasi ka pësuar një  atak kardiak në zemër. Agjencia e lajmeve kishtare raporton se ai është...

Janullatos mesazh për Pashkët: Të transmetojmë dritën e shpresës për të mos pasur frikë

Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka dhënë mesazhin e tij me rastin e kremtimit të Pashkëve ortodokse. Janullatos u është drejtuar qytetarëve në shqip me mesazhin e...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -