- Advertisement -

TAG

kreu i pdiu

Rrëfimi i Idrizit: Ne studentët e dhjetorit që thirrëm “E duam Shqipërinë si gjithë Europa!”… sa larg asaj ëndërre edhe sot

Versioni i Idrizit për debatin rreth timonit: Shoferit i duhen bërë vazhdimisht kontrollet shëndetësore për të vërtetuar mbajtjen e timonit Ka zgjedhur batutën e famshme...

Idrizi: Duhet një sistem fiskal i drejtë që të stimulohet ekonomia dhe të rritet punësimi (film)

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka zhvilluar një takim me banorë të njësisë nr.3 në Tiranë, për zgjedhjet e 25 qershorit. Në këtë takim...

Pas takimit me Idrizin, Meta lajmëron konferencë urgjente për mediat

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, kreu i kuvendit Ilir Meta dhe kreu i LSI-së Petrit Vasili kanë zhvilluar një takim në selinë e LSI-së. Mësohet...

PDIU takim në Berat/ Idrizi: Shqiptarët po ikin përditë për shkak të politikës 27-vjeçare

Shqiptarët po ikin përditë, këtë vit janë 20 mijë shqiptarë që po e braktisin këtë vend për shkak të politikës 27-vjeçare që flet për...

Hap fushatën në Elbasan/ Idrizi: PDIU të gjithë kandidatët e saj nuk i ka të importuar

Aqif Rakipi: PDIU do të dalë në qarkun e Elbasanit forcë e dytë. PDIU të gjithë kandidatët e saj nuk i ka të importuar, por...

PDIU takim në Përrenjas/ Idrizi: Të gjejmë gjuhën e kompromisit që të shkojmë të gjithë në zgjedhje

“Kompromis i madh që politika ja ka borxh qytetarëve ende mund të gjendet dhe ne të gjithë bashkë të shkojmë në zgjedhje”- kështu është...

Meta: Vlerësojmë iniciativën e Idrizit dhe përpjekjet për dialog e zgjidhjen e krizës

Kryetari i LSI, Ilir Meta ka vlerësuar iniciativën e kreut të PDIU-së, Shpëtim Idrizi për përpjekjen konkrete për dialog dhe për zgjidhjen e krizës...

Latest news

Britania vijon të regjistrojë rekord rastesh, 30,215 të infektuar dhe 86 viktima në 24 orë

Britania e Madhe vijon të regjistrojë shifra rekord të infektuarish me koronavirus. Në 24 orët e fundit, vendi raportoi 30,215 raste me koronavirus. Autoritetet e...

Zyrtare: Leo Messi largohet nga Barcelona

Leo Messi nuk do të qëndrojë te Barcelona, edhe pse klubi spanjoll në deklaratën e publikuar shkruan se marrëveshje për një kontratë të re...

Vatër e re zjarri në Pogaj të Hasit, era e fortë ndihmon flakët të përhapen më shpejt

Një vatër e re zjarri është shfaqur në Pogaj të Hasit. Mësohet se si pasojë e erës së fortë, flakët janë përhapur me shpejtësi...

Italia regjistroi 7,230 të infektuar dhe 27 humbje jete në 24 orë

Italia ka regjistruar në 24 orët e fundit 7,230 të infektuar me koronavirus nga 212,227 teste të kryera. Autoritetet e Shëndetit në vend bënë...

Zjarri po u afrohej banesave, Peleshi: Parandalohet katastrofa në zonën e lumit të Vlorës

Ministri  Mbrojtjes me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmëron se është parandaluar një katastrofë në zonën e lumit të Vlorës. Sipas tij...
- Advertisement -