- Advertisement -

TAG

“Kosherja"

Endri Xhafo, Grida Duma dhe Elisa Spiropali futen në “Koshere” (film)

Dy politikanet e mirënjohura, Grida Duma e Elisa Spiropali dhe drejtuesi i emisionit “Log”, Endri Xhafo janë vënë në shënjestrën e spektaklit të humorit...

Jo vetëm si një mjek, Pëllumb Pipero shfaq një talent të ri! Zbulojeni tek “Kosherja” (film)

Një surprizë e këndshme këtë puntatë në spektaklin e humorit “Kosherja” ishte doktor Pëllumb Pipero. Mjeku i njohur shfaqi talentin e tij si aktor...

Kosherja/ Bes Kallaku: Kosova na dha Baton Haxhiun, Shqipëria i dha Çim Pekën (film)

Aktori i mirënjohur i humorit, Bes Kallaku, i cili drejton në ABC në spektaklin e ri të humorit “Kosherja” foli ndër të tjera për...

“Kosherja”/ Satira politike, spektakli më i ri i humorit (film)

Mbrëmjen e djeshme në ABC fillon spektakli më i ri i humorit në Shqipëri, “Kosherja”. Ky projekt është një rikthim Altin Bashës si autor dhe...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -