- Advertisement -

TAG

Kombinat

U shkëputën nga Dëshmitarët e Jehovait/ Dëshmia e efektivit dhe Blerta, “çelësi” i zbërthimit të ngjarjes

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Kombinat, ku nëna dhe një vajzë u vetëflijuan në emër të fesë,...

Tragjedia në familjen Josifi/ Nisin hetimet ndaj të gjitha sekteve fetare në Shqipëri

Dy ditë pas ngjarjes në Kombinat ku nënë e bijë u vetëflijuan prej besimit të tyre, policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë nisur hetim...

Zbardhen detaje tronditëse/ Nënë e bijë dyshohet se janë vetëvrarë, ishin praktikante të Jehovait

Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi janë gjetur të pajeta pasditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë, në banesën e tyre. Ndërkohë, vajza...

Basha në Kombinat: Bizneset drejt falimentimit, Rama shpenzon paratë për fundjava luksoze në Paris (Film)

Kreu i PD, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me biznesin e vogël ku është ndalur ditën e sotme në Kombinat të Tiranës. Përmes një...

Washington Post dhe New York Times hapin gazetat me foton e shqiptarit

Fotografi i talentuar Florion Goga me foton e tij e cila po bën tashme xhiron e botës e ka kthyer Shqipërinë në lajm në...

65 familje në Kombinat boshatisin apartamentet pasi u shpallën të pabanueshme

Plot 65 familje në Kombinat kanë nisur boshatisjen e apartamenteve të tyre pasi ekspertët e kanë cilësuar pallatin të pabanueshëm. Ndërkohë banorët ankohen se nuk...

“Kemi frikë”, Rama lodhet nga banorët në Kombinat: Na lini të flas, do iki tek të tjerët (Film)

Kryeministri Edi Rama ka qenë në zonën e Kombinatit ku ka parë nga afër dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Banorët të frikësuar...

Tirana në protestë kundër zgjedhjeve monopartiake të Ramës

Pas protestave në disa qytete në vendindit edhe në Tiranë po protestohet kundër zhvillimit të zgjedhjeve monopartiake të Edi Ramës. Bëhet fjalë për një protestë në...

Qëllohet me thikë te dera e shtëpisë i riu në Kombinat, vdes në spital

Një 30-vjeçar është vrarë me thikë gjatë mbrëmjes së 11 tetorit 2018. Ngjarja e rëndë u shënua në rrugën “Bego Hoxha” në Kombinat. I riu Olti...

Aksident në Kombinat, makina përplaset me shtyllën

Një aksident është regjistruar sot në Kombinat të Tiranës, ku një makinë është përplasur me shtyllën e energjisë elektrike. Siç shihet edhe nga foto,...

Latest news

Gjiknuri flet për “çunat Problematikë”: S’më bën përshtypje fare, politikani duhet të mësohet me këto!

  Ish-ministri Damian Gjiknuri foli në emisionin “Kjo Javë”, në News24, lidhur me akuzat mbi “çunat problematikë”. E pyetur nga moderatorja Nisida Tufa nëse e bezdis...

Pas kthimit nga plazhi, Yuri Kim do dënojë këto akte barbare

Protestoni, se druri ka dalë nga xheneti.

Erdhën në këmbë nga Greqia, vajza nga Afganistani shpërthen në lot: S’dua para e as ushqim… (film)

Policia ka kapur sot 6 refugjatë afganë në hyrje të qytetit të Pogradecit, në zonën e quajtur “Enkelana”. Mes tyre 3 të rritur dhe...

Koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës

Denis Matoshi alias Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kartelin shqiptar më...

Konflikti Greqi-Turqi, Mike Pompeo vizitë dy ditore në Athinë

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo do të vizitojë Athinën në datat 25-27 shtator. Pompeo do të zhvillojë një takim me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis ku...
- Advertisement -