- Advertisement -

TAG

Koço Devole

Mes lotësh, i jepet lamtumira e fundit aktorit të humorit Koço Devole

Miq, të afërm dhe kolegë të shumtë artistë, mes lotësh i dhanë sot lamtumirën e fundit aktorit të humorit Koço Devole. Familja zhvilloi homazhe private...

Rrëfimi i fundit i Koço Devoles: Sulejman Pitarka më tha që nuk do të bëhem kurrë aktor (film)

Intervista e fundit e artistit të madh, Koço Devole është bërë në emisionin “E Diell” me drejtuesin e programit, Edi Manushi. Asokohe aktori tha që...

Shuhet Koço Devole, përlotet Agron Llakaj: Kur kalova Covid-in më tha: “Pa panik! S’ka të dytë si ai” (film)

Aktori i njohur Agron Llakaj është përlotur gjatë një interviste në lidhje Skype me ABC për humbjen e madhe që pësoi arti shqiptar me...

Koço Devole në gjendje të rëndë shëndetësore. Flet i biri: Trupi po reagon mirë (film)

Aktori i njohur i humorit Koço Devole ndodhet në gjendje të rënduar prej COVID-19 në Spitalin Infektiv. ABC News kontaktoi me djalin e aktorit të...

COVID-19/ Koço Devole në gjendje të rëndë. Mjekët e kanë futur në intubim

Regjisori dhe aktori i mirënjohur i humorit shqiptar, Koço Devole prej dhjetë ditësh është duke duke luftuar me koronavirusin. Gjendja e tij shëndetësore është rënduar...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -