- Advertisement -

TAG

Kim Kardashian

Biznese dhe fitime marramendase nga rrjetet sociale, kush është miliardierja më e re e Amerikës

Kim karForbes njoftoi këtë të martë se Kim Kardashian është zyrtarisht miliarderia më e re nga dy bizneset e saj fitimprurëse KKW Beauty dhe...

Bebe Rexha tregon dhuratën që mori nga Kim Kardashian për Krishtlindje

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram ku grumbullon mbi 10...

Sa paguhet Kim Kardashian për një post në Instagram?

A e keni pyetur ndonjëherë vetes sa fiton Kim Kardashian nga reklamat që bën në Instagram? Kim ka 137 milion followers dhe faqja e saj...

Kim Kardashian studion Juridik pa gjimnaz. Shpërthen rrjeti: Ka para e famë

Kim Kardashian bëri të ditur javën e shkuar se po studionte për Juridik dhe se do të diplomohej në vitin 2022. E gjitha kjo është...

Kim Kardashian zbulon për herë të parë pamjet brenda vilës madhështore

Ylli i serialit "Keeping up with the Kardashians", Kim, ka zbuluar së fundmi për prestigjozen "Vouge" pamje nga vila madhështore e saj dhe Kayne...

Kim Kardashian mbledh sozitë e saj për setin e ri fotografik

Në kuadër të promovimit të koleksionit të ri të syzeve nga “Carolina Lemke”, Kim Kardashian ka pozuar përkrah disa sozive të saj dhe në...

Kim Kardashian reklamon linjën e re të parfumeve për San Valentin

Kim Kardashian është shfaqur joshëse përpara objektivit të kamerave për të promovuar parfumin e saj të ri të prodhuar nga brandi, që do të...

Nga Kim Kardashian, te Guillermo del Toro…kur VIP-at evakuohen prej zjarrit

Në Kaliforninë Jugore vijon lufta me zjarret e fuqishme, përfshi njërin në veri të Los Angelesit dhe një tjetër në kantonin Ventura, pranë Thousand...

Kanye West befason bashkëshorten një ditë pasi mbylli Facebook-un

Kanye West ditë më parë i befasoi të gjithë teksa vendosi të mbyllë rrjetet sociale Facebook dhe Instagram. Ndërkohë, ai ka vendosur që në mëngjesin...

Kim Kardashian surprizon fansat me fizikun e saj

Ka punuar shumë kohët e fundit për të perfeksionuar fizikun e saj dhe Kim Kardashian mezi ka pritur që të tregojë frytet e stërvitjes...

Latest news

Kroacia ndan për Kosovën 10.000 vaksina kundër COVID-19

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Gërliq Radman ka njoftuar se Kroacia ka ndarë për Kosovën 10,000 vaksina kundër koronavirusit. Ai i ka bërë këto...

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...

Braktisi emisionin në Top Channel, Shabani: Transparencë për pagesat nga 10 mijë apo 25 mijë euro për emisionet në televizionet private

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje, mbrëmë braktisi emisionin e Eni Vasilit “Open” në Top Chanel, pasi kjo e fundit e ndërpreu gjatë ligjërimit...

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...
- Advertisement -