- Advertisement -

TAG

Karantinë

Jep dorëheqjen drejtori i Spitalit të Kavajës, Përparim Daiu

Drejtori i spitalit të Kavajës, Përparim Daiu, ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Mësohet se vendimi ka ardhur për shkak të debateve brenda PS dhe...

Koronavirusi ka ardhur në Shqipëri, por është më i dobët? Silva Bino: Ja çfarë zbulojmë ne në laborator (film)

Silva Bino ishte e ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin për të folur për koronavirusin, në një kohë kur rreziku është shumë...

“Sa mundësi ka që ta kontrollojmë koronavirusin?” Brataj: Është një grip si gjithë të tjerët, janë marrë masa përkatëse (film)

I ftuar në studion e “ABC-ja e Mëngjesit”, Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj, ka folur për koronavirusin i cili tashmë...

Koronavirusi, spitali i Kavajës zgjidhet si karantinë/ Berisha: Zgjedhje shumë e gabuar

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale është shprehur se zgjedhja Spitalit të Kavajës për Karantinë është shume e gabuar. Postimi i...

Latest news

Siç premtoi qeveria, mbërritën 259 afganë të tjerë

Një tjetër grup afganësh kanë mbërritur pasditen e sotme në Shqipëri. Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka njoftoi se janë 259 fëmijë, gra e burra. “259...

Horoskopi për ditën e sotme, 26 shtator 2021

Dashi Dita në vazhdim duhet të jetë e shkëlqyer. Ju prireni të punoni me një energji të pakrahasueshme me shenjat e tjera, dhe sot do...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://www.youtube.com/watch?v=S4nvAymiDjo

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...
- Advertisement -