- Advertisement -

TAG

kandidatja për deputete e PDIU-së

“SPAK të hetojë numëruesit”, Mesila Doda: Masakra elektorale po vazhdon…

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda shprehet se nga informacionet e fundit që vijnë nga vëzhguesit, numëruesit po kryejnë parregullsi të rënda gjatë...

4 ditë para votimeve, Mesila Doda: Intervista e Ramës tek Babaramo ishte fundi i tij politik

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me ngjarjet e mbëmjes së djeshme. Lidhur me largimin e...

“PDIU siguron rreth 50 mijë vota”, Mesila Doda: Asnjë qeveri s’do e kalonte skandalin e të dhënave personale

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda deklaroi se kjo parti synon që në zgjedhjet e 25 prillit të sigurojë rreth 50 mijë vota. E...

Shitja e votës, Doda: Me atë 50 mijë lekësh nuk shtyn më shumë se 15 ditë, mendoni poshtërimin e 8 viteve (film)

Kandidatja për deputete e PDIU-së, Mesila Doda në një intervistë të dhënë u shpreh se lista e PS-së e Durrësit është e mbushur me...

Latest news

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...

Tabaku: 70% e shkollave dhe kopshteve të Tiranës pas tërmetit, nuk janë rindërtuar

Deputetja e PD Jorida Tabaku ka nxjerrë të tjera fakte për procesin e rindërtimt në Tiranë. Këtë herë bëhet fjalë për institucionet arsimore në...

U hap vetëm për plazhin, mbyllet Bypassi i Vlorës

Mbyllet Bypass i Vlorës. Pas hapjes provizore për shkak të sezonit turistik tashmë ky segment rrugor do të qëndrojë i mbyllur. Ende nuk ka...

Grekët në grevë, bllokohet lëvizja e trageteve Sarandë-Korfuz

Ditën e sotme është bllokuar lëvizja e trageteve të linjës Sarandë-Korfuz dhe anasjelltas. Sipas burimeve nga pala greke e Korfuzit punonjësit shëndetësorë që bëjnë tamponët...

Vdekja e 4 turistëve, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të rënda: Hetimet shtrihen edhe mbi…

Të tjera detaje vijojnë të dalin në dritë mbi tragjedinë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Qerret ku 4 turistë rus u gjetën të...
- Advertisement -