- Advertisement -

TAG

kamez

Kamëz/ Shpërthim me lëndë plasëse në banesën e një gruaje

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur gjatë natës në një banesë në Kamëz. Sipas policisë shpërthimi ka ndodhur rreth orës 02:25 në rrugën “Athina”...

Gjykata/ Arrest me burg për Arnold Kolën, aksidentoi për vdekje policin në Kamëz

Gjykata ka  dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Arnold Kolën,  autorin i cili shkaktoi aksidentin në Kamëz, ku humbi jetën efektivi i...

Vdekja e policit, përplasi patrullën, djali i ish-deputetit të PS. Ja ngjarja…

Makina që duke ecur me shpejtësi tej normave të lejuara në Kamzë, aksidentoi furgonin e patrullës së Policisë duke shkaktuar vdekjen e një oficeri,...

Basha: Kërkojm hetim të plotë rrethanave të aksidentit në Kamëz

Partia Demokratike përmes një deklarate për median, ka  kërkon hetim të plotë të rrethanave të aksidentit të ndodhur në Kamzë mbërmjen e 25 shtatorit...

Kamëz, aksidentohet për vdekje 48 vjeçari

  Një automjet i tipit “Mercedez Benz” ka aksidentuar për vdekje një 48 vjeçar  në rrugën Kamëz në Tiranë, pranë pallateve Malaiziane. Policia ka identifikuar viktimën,...

Tiranë, makina shpërthen në flakë, panik tek qytetarët (video)

Një makinë ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në zonën e Kamzës në Tiranë. Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarjeje, ndërkohë në...

Basha në Kamëz /Mziu: “Një persekutim total po i bëhet kësaj bashkie”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot takime me banorë të Kamzës dhe të Paskuqanit, ku ka dëgjuar nga afër shqetësimet e...

Latest news

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...

39 % e familjeve shqiptare nuk mund të përballojnë 1 javë pushime në vit

39 % e familjeve në Shqipëri nuk mund të përballojnë financiarisht të bëjnë një javë pushime në vit. Kjo del në pah nga një anketë...

Asnjë vdekje nga COVID-19 dhe 132 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3601 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19,...

Karton i kuq për Veliajn, 140 milionë lekë nga xhepat e kryeqytetasve për të blerë heshtjen e ekspertit kritik

Erion Veliaj njihet si mjeshtri i blerjes së atyre pak të guximshmëve që flasin mbi masakrimin e kryeqytetit nga furia e betonit dhe propagandës...
- Advertisement -