- Advertisement -

TAG

kamerat

Digjet makina e policit në Librazhd, çfarë u zbulua nga kamerat

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një makinë është përfshirë nga flakët në qytetin e Librazhdit. Mësohet se makina është...

Mesazhet/ Ministrja Balluku: Si ta shkulim atë p…llë (foto +film)

Belinda Balluku është filmuar nga kamerat e A2 CNN, teksa shkëmbente mesazhe në celular me deputetin socialist, Sadi Vorpsi. Në mesazhe shihet se si ajo...

A e meritojnë statusin minatorët e Bulqizës?! Bëhu burrë, eja dhe provoje hallin e tyre

Nga Edison Balla Kohët e fundit, kemi dëgjuar jo pak debate e diskutime rreth punës së minatorëve në minera, e kryesisht në galeritë e Bulqizës....

Kamerat e sigurisë, Tahiri: Zbatimi nis tek subjektet që kanë shumë risk

Një ditë pasi kuvendi miratoi ligjin për masat shtesë të sigurisë, Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri deklaroi se së shpejti do të gjejë zbatim...

Përgjimet/ Zbulohet video, ç’filmuan kamerat e trafikut të Bashkisë

Kamerat e Repartit të Forcës Lëvizëse Operacionale, FLO, ku u mbajt pajisja e përgjimit “IMSICatcher” pas ardhjes nga Italia, nuk punojnë. Pamjet janë kërkuar nga...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -