- Advertisement -

TAG

Interpoli

Ish-komandanti i Gardës: Dritarja e Kryeministrit u qëllua me blindshpues. Ndrea Prendi nxjerr tre letrat sekrete të 21 janarit (film)

Në detyrën e Komandantit të Gardës, Ndrea Prendi ka qenë gjithashtu një prej personave të akuzuar për njërën prej vrasjeve te  kryera në protestën...

Kërcënohet me jetë Abazoviç, Mali i Zi kërkon dhe ndihmën e Interpolit

Politikani shqiptar në Malin e Zi Dritan Abazoviç është kërcënuar me jetë. Policia tashmë ka nisur hetimet dhe ka një person të dyshuar për...

Lidhjet e korrupsionit në Zimbabve, kush është biznesmeni shqiptar i inceneratorëve në kërkim nga Interpoli, nga tenderi 60 milion $ tek transferta në ishujt...

Ilir Dedja, i cili dyshohet të jetë Klodian Mërtiri është biznesmeni shqiptar i cili është tashmë në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli për skandalin me...

Autori që kërcënoi me jetë biznesmenin për 5000 euro, një ndër 200 më të kërkuarit nga Interpoli

37-vjeçari i arrestuar Edison Lumi, pasi kanosi biznesmenin duke i marrë mbi 5 mijë euro, njihet si person i rrezikshem nga policia, me precedente...

Trafikonte lëndë narkotike/ Interpol ekstradon nga Greqia 41 vjeçarin sarandiot

Një 41 vjeçar nga Saranda është ekstraduar nga Athina e Greqisë në drejtim të Tiranës, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Interpoli ka ekstraduar...

Latest news

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...
- Advertisement -