- Advertisement -

TAG

infermierja

Publikohet dosja/ Bisedat pas vdekjes së nënës, si e zbuloi denoncuesja se Tirja ishte sanitare

Abcnews.al ka siguruar dosjen si u zbulua sanitarja Tire Alldervishi që hiqej si infermiere. Përmes dosjes mësohet se vajza e cila kishte të shtruar...

Flet infermierja që u kujdes për Boris Johnson: Ai u trajtua si gjithë pacientët e tjerë

Një nga infermieret që u mor me trajtimin e kryeministrit britanik, u shpreh se Boris Johnson ishte thjesht një pacient tjetër për të cilin...

I gjenden 9000 euro në banesë, kush është infermierja e arrestuar si pjesë e grupit “Bajri”?

Dokumentohen vepra të tjera penale në ngarkim të grupit  të strukturuar kriminal "Bajri". Në vijim të operacionit "Oaz", Gjykata ka dhënë 10 masa të...

Latest news

Kur do të bëhet konstituimi i institucioneve të reja? Kurti flet pas takimit me Osmanin

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje deklaroi ditën e sotme se konstituimi i institucioneve të reja të Kosovës do të bëhet sa më shpejtë që të...

Qytetarët kundërshtojnë masat Covid, përleshje mes protestuesve dhe policisë në Vienë

Mijëra qytetarë dolën në protesta në Vienë për të kundërshtuar masat anti-Covid. Kjo solli një përplasje mes policisë dhe protestuesve, duke bërë që disa...

21 viktima humbin jetën për shkak të COVID-19, mes tyre edhe një 35 vjeçar, rritet numri i infektimeve të reja

Shifra tragjike janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 21 persona kanë humbur jetën për shkak të COVID-19, duke e...

Ngjarje tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në “Don Bosko” të Tiranës, ndërron jetë

Një grua 30-vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, pasi u vetëhodh nga kati i 3-të i pallatit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen...

Mbërrijnë vaksinat ruse në Maqedoni

Mesditën e sotme arritën në Maqedoninë e Veriut 3000 dozat e para të vaksinës ruse “Sputnik V”. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ambasadori...
- Advertisement -