- Advertisement -

TAG

infektohet

Morri dy dozat e vaksinës Pfizer, kongresmeni infektohet me koronavirus

Kongresmeni demokrat Stephen Lynch ka rezultuar pozitiv për koronavirusin, pasi ishte vaksinuar me të dyja dozat e vaksinës së Pfizer. 65-vjeçari, i cili përfaqëson...

Infektohet me koronavirus epidemiologu Ilir Alimehmeti

Infektohet me Covid-19 epidemiologu i njohur shqiptar Ilir Alemehmeti. Lajmin e zbuloi vetë mjeku gjatë një interviste me gazetarin Endri Xhafo. Alimehmeti tha se ka...

Infektohet me COVID këngëtarja e njohur shqiptare

Manjola Nallbani ka rezultuar pozitive me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale. Nallbani ka qenë...

I infektuar me COVID, mjeku shtrohet në spital.

Mjeku Drini Dobi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas informacioneve për mediat, ai po trajtohet në spital. Dobi është neurolog në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Infektohet me koronavirus presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino

Covid-19 nuk “kursen” as presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino. Pak minuta më parë FIFA në faqen zyrtare ka bërë me dije se numri një...

Infektohet me koronavirus moderatori i njohur Italian

Moderatori i njohur Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatori me anë të një postimi në rrjetet...

Infektohet një edukatore, rrezikojnë 10 punonjëse të tjera, mbyllet kopshti publik në Peqin

Një edukatore është infektuar me koronavirus dhe si pasojë është mbyllur një kopsht publik në Peqin. Sipas informacioneve, edhe 10 punonjëse kanë shfaqur simptoma të...

Ministri gjerman infektohet me koronavirus, anëtarët e kabinetit vijojnë punën normalisht

Ministri gjerman i Shëndetësisë Jens Spahn ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe ka  "simptoma të ngjashme me gripin". Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Gjermani, ai...

Infektohet me koronavirus mjekja në Lushnje, karantinohet e gjithë familja

Një anëtare e Këshillit të Bashkisë dhe kryetare e komisonit të Shëndetësisë në Lushnje është infektuar me Covid-19. Burime për median bëjnë me dije se...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -