- Advertisement -

TAG

incidenti

Vatikan, një grua e tërheq nga krahu, Papa zemërohet dhe reagon keq (film)

Në mbrëmjen e 31 dhjetorit, Papa zbriti në Sheshin e Shën Pjetrit për të përshëndetur pelegrinët për t’i dhënë atyre bekimet e fundvitit. Si...

Incidenti/ Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë kacafytet në rrugë me qytetarin (film)

Deputeti i opozitës së re, Ervis Meço është konfliktuar gjatë ditës me një qytetar incident që ka ndodhur në afërsi të 21 Dhjetorit. Burimet për...

Incidenti në Kinë, ç’ndodhi me “valixhen bërthamore” të Trumpit (film)

Incident gjatë vizitës së presidentit amerikan Trump në Pekin. Shkak për “perplasjen”, mes agjentëve amerikanë dhe kinezë të sigurisë sapo Trump zbriti ne Aeroport eshte bere...

Incidenti në mitingun e PD/ Përgjigjja e ushtrisë: Nuk është LHL

Në lidhje me hetimet që po zhvillohen për lëndimin e 146 tubuesve demokratë në bulevard, Forcat e Armatosura kanë deklaruar se konstatojmë se lënda...

Goditet me domate dhe vezë Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Disa të rinj kanë qëlluar me vezë e domate Ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme dhe mesohet se të rinjë...

Tjetër incident në Kuvend, Noka nuk lejon Ramën të flasë, përjashtohet deputeti i PD (video)

Këto pamje filmike nuk janë transmetuar në televizion. https://youtu.be/FD6OaeCzh4c Një tjëtër icident është shënuar në seancën e sotme parlametare. Deputeti demokrat Flamur Noka nuk ka lejuar...

20:45/ Rikthehet Champions League

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e dyta të Champions League në fazën e grupeve dhe parashikohen disa përplasje mjaft interesante. Ndoshta takimi...

Latest news

Votimi elektronik, Celibashi: Do hetojmë kush ka vendosur gishtin më shumë se një herë

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi dhe nënkomisionerja Lealba Pelinku ishin sot në Lundër për të inspektuar transferimin e të dhënave nga aparaturat e...

Kroacia ndan për Kosovën 10.000 vaksina kundër COVID-19

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Gërliq Radman ka njoftuar se Kroacia ka ndarë për Kosovën 10,000 vaksina kundër koronavirusit. Ai i ka bërë këto...

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...

Braktisi emisionin në Top Channel, Shabani: Transparencë për pagesat nga 10 mijë apo 25 mijë euro për emisionet në televizionet private

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje, mbrëmë braktisi emisionin e Eni Vasilit “Open” në Top Chanel, pasi kjo e fundit e ndërpreu gjatë ligjërimit...

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...
- Advertisement -