- Advertisement -

TAG

humorist

Komedia në zi/ Shuhet artisti i madh, Koço Devole

Nuk ka mundur t'ia dalë dot. Ka vdekur komediani Koço Devole. Artisti u prek nga COVID-19, por ia doli të mbijetojë. Ajo që e rëndoi gjendjen...

Edi Rama, Ermal Mamaqi dhe epshi skeptik i Dolfit të 45-ës

Nga Lorenc Vangjeli Ka disa ditë që në Tiranë ka shpërthyer një histeri e vërtetë kundër një djali të ri, edhe aktor, edhe këngëtar, edhe...

“Lulja e majit”, e kujt është kjo këngë…

Pjerin Ashiku, drama e muzikantit të talentuar në komunizëm që punonte në torno e kompozonte këngë magjike “Lulja e majit” apo siç quhet ndryshe “Tango...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -