Fjalë kyçe: funeral

Mejtime / Nga Media -

Panairi apo funerali i librit

Nga Ergys Mërtiri Panairi i librit po vjen më i varfër se kurrë. Gjatë këtij viti ka më pak tituj të rinj, më pak shtëpi botuese pjesëmarrëse dhe asnjë sponsor,…

Floktore / Nga Rexhina Biba -

Striptiste në funeral (Video)

Një burri kinez iu dha lamtumira e fundit me një kërcim striptistesh në funeral. Vajzat e veshura vetëm me të brendshme dhe çizme të gjata kërcyen në mënyrë provokuese rreth…