- Advertisement -

TAG

Flamur Noka

PD kërkon verifikimin e pasurisë së Ermal Hoxhës: I pari që ngriti një laborator kokaine në Shqipëri

Partia Demokratike kërkon që të verifikohet pasuria e Ermal Hoxhës, nipit të ish-dikatorit Enver Hoxha, ish i dënuar për trafik të lëndëve narkotike. Në një...

Noka: Djegia e makinës së Dritan Lelit, tregues i shtetit të bërë njësh me krimin

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka deklaron se djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli ka të bëjë me përplasjen e bandave të...

Noka: Shmangëm gjakderdhjen në 30 Qershor, zgjedhjet legjitime janë në 13 tetor

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, deklaroi se opozita shqiptare shmangu gjakderdhjen në 30 Qershor. I ftuar në “Ditari” në A2 CNN, ish-deputeti nënvizoi më...

Noka: Banditët do vishen si policë, provokojnë përplasje civile

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka tha se regjimi i Edi Ramës ka një skenar për të provokuar dhunë në Dibër dhe në mbarë Shqipërinë,...

Përgjimi i dytë/ Qefalia- Bert Agës: E merr vesh ça bëhet mrena PS-së, tu u zi me njëri-tjetrin (film)

Vijojnë publikimet e video-përgjimeve për blerjet e votave nga gazeta më e madhe gjermane "Bild". Në përgjimin nr.2 të ditës së sotme është duke folur...

6 deputetë demokratë sot në Prokurori/ Alibeaj: Dy duar për një kokë më 2 qershor para Kryeministrisë

Policia e shtetit ka proceduar gjashtë ish deputetë të Partisë Demokratike, të cilët do të paraqiten sot në Prokurorinë e Tiranës. Një ditë më parë...

Protesta e opozitës/ Noka nga Shkodra: Largimi i Ramës emergjencë kombëtare

Lidhur me organizimin e protestës së 25 majit, ish-deputeti i PD-së në qarkun e Shkodrës, Flamur Noka tha se kjo do jetë protesta më...

Rama vizitë në Shkodër/ Demokratët bllokojnë rrugën dhe përplasen me Policinë

Ditën e sotme kryeministrin Edi Rama e kanë pritur me protesta në Shkodër duke i bllokuar rrugën te Ura e Bahcallekut. Ish-deputetët demokratë Flamur Noka dhe Bardh...

Dosja 339, Noka: Rama mban peng arrestimin e Dakos

Deputeti i PD-së, Flamur Noka i ështe rikthyer dosjes 339 dhe akuzave ndaj kreut të Bashkisë Durrës, Vangjush Dako. Noka në fjalën e tij...

Përplasje e ashpër në “Opinion”/ Blendi Fevziu i ul mikrofonin Flamur Nokës (film)

Në mbyllje të emisionit “Opinion”, deputeti demokrat Flamur Noka ka patur një debat të ashpër me drejtuesin e emisionit Blendi Fevziu. Shkak është bërë...

Latest news

Burri ekzekuton gruan pranë Gjykatës së Elbasanit

Një grua ka mbetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të gjykatës në Elbasan. Raportohet se të shtënat janë ndjerë pranë gjykatës ku një...

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të enjte pranë Gjykatës së Elbasanit . Mësohet se ngjarja ka ndodhur mes një çifti bashkëshortësh. Nga...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...
- Advertisement -