- Advertisement -

TAG

fjalimi

Kur kisha kaçurrela dhe lekë, femrat pranë meje pinin më shumë uiski se ujë: Fjalimi “bombë” i deputetit “Don Zhuan” (film)

Kryetari i Partisë së Emigracionit, njëkohësisht deputeti i opozitës parlamentare, Kostaq Papa ka mbajtur një fjalim “bombë” gjatë ditës së djeshme në Kuvend duke...

Propaganda/ Punonjësit e administratës së Rilindjes duhet t’i japin jehonë fjalimit të Ramës kundër grupit armiqësor të opozitës (mesazhi)

Para mbledhjes grupit parlamentar të së hënës, ku pritet që kryeministri Rama të mbajë një fjalim, në të cilin do të çmontojë grupin armiqësor...

Zgjedhjet në Francë/ Le Pen akuzohet për plagjiaturë

E reja e fundit nga fushata presidenciale në Francë ka të bëjë pikërisht me kandidaten e ekstremit të djathtë Marine Le Pen e cila...

Rama: Kompanitë e huaja na kërcënojnë duke tundur flamurin amerikan

Kryeministri Edi Rama, i është përgjigjur kritikave të bizneseve të huaja për përkeqësimin e klimës së bizneseve në Shqipëri. Në fjalinë e tij në...

Latest news

Këshilli Kombëtar i PD jep “ok”, miratohet lista me kandidatët për zgjedhjet e 25 prillit

Këshilli Kombëtar i PD ka dhënë miratimin e tij për listën me kandidatët të propozuar nga Kryesia për zgjedhjet e 25 prillit. Lulzim Basha, kryetari...

Publikohet lista e PD për Tiranën, Shpëtim Idrizi renditet i nënti, Mesila Doda e 12-ta

Parti Demokratike ka publikuar rënditjen me emrat e kandidatëve të saj për qarkun e Tiranës, teksa pas disa orësh pritet të dorëzohet dhe lista përfundimtare...

A i lufton vaksina kineze mutacionet? Zbulohen rezultatet e studimit të fundit

Sipas të dhënave të një studimi në Brazil bëhet e ditur se vaksinat ndaj Covid-19 të zhvilluara nga Sinovac Biotech Ltd e Kinës është...

Shteti europian në luftë me rastet e reja: Zgjaten masat kufizuese kundër koronavirusit

Kryeministri Hollandez Mark Rutte tha të hënën se ora policore për të luftuar shpërthimin e koronavirusit duhet të vazhdojë të paktën deri më 31...

Xhemal Gjunkshi nuk do jetë kandidat në 25 prill, Basha e ‘josh’ me një pozicion të ri

Pas Eno Bozdos, edhe Xhemal Gjunkshi nuk do të jetë pjesë e zgjedhjeve të 25 prillit 2021 si kandidat në lista. Burimet bëjnë me dije...
- Advertisement -