- Advertisement -

TAG

Eli Fara

Të vërtetat e Eli Farës: Përse u ndava me burrin… Këngëtarja tregon për herë të parë jetën e saj private (film)

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka qenë e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek “E Diela Shqiptare”. Ajo ka ardhur me një rrëfim...

Nuk do ta besoni moshën, Eli Fara feston sot ditëlindjen e saj (film)

Ditën e sotme këngëtarja shqiptare, Eli Fara feston ditëlindjen e saj, pranë familjes dhe miqve të ngushtë në Frankfurt. Lajmin e ka bërë të ditur...

Studentët i bëjnë Edi Ramës parodi: Ndoshta rri i fshehur atje në pyje apo rri i trembur… (film)

Ja kënduan dhe këngën. Studentët nuk po e lënë të qetë mjeshtrin e batutave dhe cinizmit. Kësaj here kanë marrë një baladë të mirënjohur të Eli...

Kur vjen Shpëtim Saraçi nga Amerika…gëzim e hare

Vizita e Shpëtim Saracit në Shqipëri ka bërë bashkë disa nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare. Aurela Gaçe, Manjola Nallbani, Dashnor Diko...

Këngëtarja shqiptare i shpëton tërmetit të fuqishëm në Greqi

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6,7 ballë në ishullin Kos të Greqisë ka shkaktuar 2 të vdekur dhe mbi 100 të plagosur, ndërsa...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -