Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk do ta besoni moshën, Eli Fara feston sot ditëlindjen e saj (film)

Nga Ejona 0

Ditën e sotme këngëtarja shqiptare, Eli Fara feston ditëlindjen e saj, pranë familjes dhe miqve të ngushtë në Frankfurt.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka postuar një video në Instastory kur një djalë afrohet me tortë në duar, teksa të gjithë këndojnë këngën tipike të një feste ditëlindeje.

“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar.

Ndërkohë një urim tejet të veçantë i ka dedikuar edhe vajza e saj Marina.

“Jeta ime ka nisur duke pare dhe dashuruar fytyren tende, ti je kuptimi i plote i fjales dashuri..ne kte bote egoiste je i vetmi person qe deshiron vertet lumturine time , me fal qe nuk kam bertitur cdo dite “mami te dua” .Faleminderit per mbeshtetjen tende te pashtershme qe kurre su lodhe, per vuajtjet qe te kam bere te kalosh dhe lotet qe ke derdhur pas zgjedhjeve te mia te gabuara per perqafimin qe me jepje shprese se cdo gje do behej mire..nuk ka fjale qe mund te pershkruaje apo te shprehe dashurine time per ty vec i lutem Zotit ne kte dite te ditelindjes tende te te ruaje cdo dite te jetes tende e te te jape shendet o dashuria ime me e madhe te uroj te behesh 100 vjec ..Te duaaaa mam pafund @elifaramari”- shkruan Marina në një postim në Instagram.

E lumtur pranë familjarëve  Eli Fara sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.

View this post on Instagram

Jeta ime ka nisur duke pare dhe dashuruar fytyren tende, ti je kuptimi i plote i fjales dashuri..ne kte bote egoiste je i vetmi person qe deshiron vertet lumturine time , me fal qe nuk kam bertitur cdo dite "mami te dua" .Faleminderit per mbeshtetjen tende te pashtershme qe kurre su lodhe, per vuajtjet qe te kam bere te kalosh dhe lotet qe ke derdhur pas zgjedhjeve te mia te gabuara per perqafimin qe me jepje shprese se cdo gje do behej mire..nuk ka fjale qe mund te pershkruaje apo te shprehe dashurine time per ty vec i lutem Zotit ne kte dite te ditelindjes tende te te ruaje cdo dite te jetes tende e te te jape shendet o dashuria ime me e madhe te uroj te behesh 100 vjec ..Te duaaaa mam pafund @elifaramari 🥰❤️🎂

A post shared by MarinaFara (@marinafara.new.official) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej