- Advertisement -

TAG

Eduard Ndocaj

Më shumë vota se votues, KQZ pranon hapjen e 11 kutive në Lezhë

Pas një kërkese të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore, KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesi ligjor i Partisë Konservatore është...

Një kaubojs që e di rrugën e fitores…

Aleati më i ri i Lulzim Bashës është kryetari i Partisë Bashkimi Demokristian Shqiptar, Eduard Ndocaj. Ai është njeriu që i parapriu fitores së 1 milionë shuplakave...

Blushi mund Ramën në sondazhin e 27.al

Me 200 vota më shumë, Ben Blushi del fitues nëse do të kishte garë në PS për kryetarin e partisë. Sondazhi i lexuesve të...

Rikthehet në PS, ish-deputeti i akuzuar për trafik prostitucioni

Arben Ndoka prezantoi zyrtarisht prefektin e Lezhës, reagon PD: Rama sfidë ndaj dekriminalizimit Ish-deputeti socialist, Arben Ndoka, ishte i ngarkuari i kryeministri Rama për të...

Mimi Kodheli: Sa e rrezikuar është Shqipëria nga ISIS dhe PS nga Ben Blushi

Mimi Kodheli, ministrja e Mbrojtjes në një intervistë në Shih Programin, në TVSH flet për rrezikun e ISIS në botën shqiptare. Rrëfen sfidat e...

Latest news

Ministri i jashtëm gjerman vetëizolohet, anëtari i stafit rezulton pozitiv me koronavirus

Ministri i Punëve të Jashtme në Gjermani, Heiko Mass është vetëizoluar pasi një anëtar i stafit të tij të sigurisë ka rezultuar pozitiv me...

Basha thumbon kryeministrin: Më parë dilte live në Facebook, tani është zhdukur pa lënë gjurmë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur në takim mjekët dhe ekspertët e shëndetësisë në selinë e PD për të folur për problematikat...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit “padit” në Danimarkë kryeministrin Edi Rama, merr menjëherë përgjigje

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thotë se ka kërkuar nga institucionet e shtetit danez të hetohen veprimet që çuan në shembjen e Teatrit Kombëtar. Ministrit...

Shpërthen cisterna me benzinë në Nigeri, të paktën 23 viktima, përfshirë studentë

Të paktën 23 persona, përfshirë studentë, u vranë pas një shpërthimi të cisternës në shtetin Kogi, Nigeria qendrore të Mërkurën, tha policia lokale. Idris Fika...

Gjermania në valën e dytë të COVID-19? Rriten ndjeshëm shifrat e infektimeve të reja në 24 orët e fundit

Ashtu si në Britaninë e Madhe dhe shumë vende të tjera europiane, edhe në Gjermani shifrat e infektimeve të reja janë rritur ndjeshëm ditët...
- Advertisement -