- Advertisement -

TAG

dy persona

Blindohet Elbasani që prej pasdites, mister dy personat e shoqëruar në komisariat

Dy persona janë shoqëruar nga policia e Elbasanit në një banesë në qendër të qytetit. Shoqërimi i tyre është bërë mbrëmjen e sotme në rrethana...

Tentuan të korruptonin punonjësit e Policisë Kufitare, arrestohen dy persona në Rinas

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi kanë tentuar të korruptonin punonjësit e Policisë Kufitare. Në pranga kanë rënë shtetasi A. M., 41...

Kapen duke mbjellë bimë narkotike, arrestohen dy persona në Fier

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së shtetit pasi akuzohen se kultivonin bimë narkotike. Në pranga kanë rënë shtetasit A. V., 40 vjeç...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, dy persona i zë gazi në pus

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Dy persona që ishin duke rregulluar një pompë pusi, kanë rënë pa ndjenja brenda...

Operacion në Rinas, arrestohet punonjësi i aeroportit dhe një vajzë

Dy persona, një punonjës i skanerit dhe një vajzë 23 vjeçe janë arrestuar në aeroportin e Rinasit. Policia bën me dije se është parandaluar dhe...

Kapen në flagrancë dy supergrabitësit në Greqi, dyshohen të jenë autorë të shtatë grabitjeve me armë

Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore ka rënë sot të prangat e policisë greke pasi dyshohen të jenë autorë të shtatë grabitjeve me...

Të pajisur me armë zjarri, thikë dhe kanabis/ Arrestohen dy persona në Tiranë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës pas janë kapur me një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një...

Drejtonin makinën në gjendje të dehur dhe pa patentë, arrestohen dy shoferët në Korçë

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Korçës pasi kanë qenë pjesë e një aksidenti automobilistik. Janë arrestuar shtetasit A.L., 65 vjeç i...

Autorë të tetë grabitjeve të armatosura në Gjakovë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme pasi dyshohet se kanë qenë të përfshirë në tetë raste të grabitjeve të armatosura në Gjakovë. Mësohet se...

Nxisnin urrejtje tek myslimanët, Policia e Shtetit shpall në kërkim dy radikalët katolikë

Dy persona, radikalë katolikë janë shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit pasi nxisnin urrejtje tek myslimanët. Dy shtetasit të identifikuar si A.Z., 39 vjeç...

Latest news

Misioni i SHBA në OSBE për 25 prillin: Mbetet problem blerja e votës, SPAK të hetojë krimet zgjedhore

Misioni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE ka bërë një deklaratë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Ndërkohë që veçon...

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...
- Advertisement -