- Advertisement -

TAG

dëshirë

Edi Rama ia “merr hakun” dhe kapet me Maks Velon pas vdekjes

Është kryeministër i një vendi të vogël që jo përherë do të thotë se duhet të jesh njeri i vogël. Edi Rama ka kujtuar...

Enver Hoxha, pa shkollë, i pacipë që shkonte pas ku***ve (film)

Për më tepër se 40 vite me radhë shqiptarëve ju dhanë të besonin një udhëheqës madhështor, të dashur dhe të pagabueshëm. Megjithëse jetonin në një...

Latest news

16 humbje jete dhe 545 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë vijon të mbetet i lartë. Covid-19 ka marrë 16 jetë në 24 orët e fundit në...

Përmbytjet shkaktojnë tragjedi në Itali, tre të vdekur dhe dy të zhdukur

Moti i keq ka shkaktuar të paktën tre viktima në zonën e Nuorese-s në ishullin Sardegna të Italisë. Mediat italiane raportojnë edhe për dy të...

Pandemia koronavirus, 400 mijë viktima në Europë

Rreth 61 milionë raste me Covid-19 numërohen zyrtarisht në të gjithë botën që prej fillimit të pandemisë, që u ka marrë jetën më shumë...

Greqia “tregon dhëmbët”, blen automjetet e reja luftarake

Ushtria greke është pajisur me automjete të reja të blinduara. Mediat fqinje e raportojnë si “dritë jeshile”, e cila do të sjellë më shumë...

NATO urim të veçantë për 28 Nëntor: Bashkohuni festës së aleatit tonë

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut, NATO ka uruar Shqipërinë me rastin e 28 Nëntorit. NATO ka uruar Shqipërinë përmes Twitter, ku kanë postuar...
- Advertisement -