- Advertisement -

TAG

deputeti socialist

I kërkuar prej vitesh/ Arrestohet i riu në Tiranë, në gusht bërri sherr me djemtë e deputetit socialist

27-vjeçari Ladjen Kadilli i shpallur prej vitesh në kërkim për tentativë për vrasje ka rënë në prangat e policisë. Ai u kap në Unazën e...

Deputeti i PS me koronavirus, merr oksigjen tek Infektivi

Një tjetër deputet socialist është prekur nga koronavirusi. Raportohet se deputeti i PS në Vlorë Edmond Leka ka rezultuar pozitiv disa ditë më parë. Ditën e...

Ditmir Bushati denoncon: Kontrata e koncesionit të Kastratit në Durrës pa garë. Të ndahemi nga oligarkia!

Deputeti socialist Ditmir Bushati i ka bërë thirrje socialistëve që të mos e votojnë koncesionarin e ri që synon të privatizojë Portin e Durrësit. Bushati...

PD: Deputeti socialist prishi brenda ditës dy kate pa leje në Durrës

Partia Demokratike ka denoncuar deputetin socialist Sadri Abazi, i cila ka hequr me urgjencë dy kate shtesë në pallatin në Durrës, të ndërtuara pa...

Mesazhet/ Ministrja Balluku: Si ta shkulim atë p…llë (foto +film)

Belinda Balluku është filmuar nga kamerat e A2 CNN, teksa shkëmbente mesazhe në celular me deputetin socialist, Sadi Vorpsi. Në mesazhe shihet se si ajo...

Deputeti socialist, Rrahman Rraja për Syri TV: Redjani nuk është nipi im (film)

Deputeti socialist, Rrahman Rraja ka qaruar për Syri TV se cila është lidhja e tij e gjakut me Redjan Rrajën, duke thënë se i...

Kush është Redjan Rraja, dentisti që u akuzua për ngjarjen, ku u vra Elton Çiço

Të martën u mësua se personi i arrestuar si i dyshuar për sulmin me armë mbi makinën e prokurorit Arjan Ndoja është Redjan Rraja. Ky...

Presidenca: Taulant Balla mashtroi mediat me një dokument jo-zyrtar të Komisionit të Venecias, u detyruam…

Presidenca ka mbajtur sot një deklaratë për shtyp lidhur me opinionin e Komisionit të Venecias. Zëdhënsi i Presidentit, Tedi Blushi akuzoi deputetin socialist Taulant Balla...

Enveristi Spartak Braho e fyeu rëndë, i përgjigjet Gentiana Sula

Kryetarja e Autoritetet të Dosjeve, Gentiana Sula, i ka kthyer përgjigje tërthorazi fyerjeve të deputetit socialist, Spartak Braho, gjatë një aktiviteti të mbajtur sot...

Tiranë/ Banorët denoncojnë deputetin socialist: Vijon ende punimet në ndërtimin pa leje

Banorët e njësisë Nr1 në Tiranë kanë denoncuar deputetin socialist, Robert Bitri se po ndërton pa leje shtesën në katin e fundit të një...

Latest news

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Rrena e Edi Ramës / COVAX do sjellë në muajin shkurt vetëm 3 % të vaksinave (film)

Gazetarja Klodiana Kapo e faktoje.al ka treguar në A-Show me Adi Krastën në Syri TV, lidhur mbi disa kërkesa që u ka dërguar ambasadave...

Xhevahir Zeneli: Në Amerikë punoja roje shkolle, ma vodhën pesë herë brenda javës (film)

Xhevahir Zeneli, aktori i rrallë në një rrëfim për jetën e tij artistike dhe personale, ka treguar për A-Show me gazetarin Adi Krasta, shumë...

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...
- Advertisement -