- Advertisement -

TAG

denoncim

“Më ka humbur vajza dhe gruaja”/ 51- vjeçari në Korçë alarmon policinë

Një 41-vjeçare është zhdukur në Maliq të Korçës sëbashku me vajzën e saj 7-vjeçare. Ka qenë bashkëshorti i 41-vjeçares që ka denoncuar në polici...

Divjakë/ Vajza alarmon policinë: Më ka humbur babai

Një i moshuar është larguar nga banesa e tij ne Divjake dhe nuk është kthyer më. Denoncimin e ka bërë vajza e tij e...

Denoncon vjehrri në Belsh: Nusja e djalit iku nga shtëpia dhe la fëmijën

Një 66-vjeçar në Belsh ka denoncuar në polici zhdukjen e nuses së djalit të tij. Sipas policisë  N. U., 66 vjeç, banues në fshatin...

E rëndë/ 22-vjeçarja denoncon të atin për ngacmim seksual

Një vajzë dy muaj më parë në Serres, Greqi ka bërë kallëzim për përdhunim nga babai i saj. 22-vjeçarja në denoncimin e saj në polici ka është shprehur...

Koçi bën deklaratën e fortë: Disa zyrtarë të Kadastrës sillen si bejlerë, duhen zhdukur nga zyra

Deputeti i PS-së, Petro Koçi, ka ngritur një akuzë të fortë ditën e sotme ndaj Kadastrës në Fier dhe bashkisë në këtë qytet. Në...

Zhduken dy gra, një në Pogradec dhe tjetra në Elbasan

Një 28-vjeçare banore në fshatin Çerravë të Pogradecit është zhdukur. Zhdukjen e ka denoncuar nëna 54-vjeçare e së resë. Në dëshminë e saj, ajo...

Banesat Sociale/ Vasili denoncon Veliajn në SPAK: Ka abuzuar me fondin dhe lejet e ndërtimit

Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili, ka denoncuar në SPAK Bashkinë Tiranë për çështjen e banesave sociale. Lajmin e ka bërë të ditur  vetë Vasili,...

Një tjetër i zhdukur/ Motra denoncon humbjen e vëllait në Lushnjë, dyshohet se…

Një tjetër rast zhdukjeje është regjistruar ditën e sotme. Bëhet me dije se një vajzë në Lushnjë ka denoncuar këtë mëngjes humbjen e të...

Zhduket 15 vjeçarja/ Dyshohet se ka rënë pre e trafikimit

Policia greke është ngritur në këmbë ditën e sotme pasi familja e një 15-vjeçare ka vënë alarmin për humbjen e së bijës. Protothema raporton...

“Nxori pistoletën dhe ma ngjeshi në fytyrë”/ Grabitësit i zënë “pritë” boksierit dhe bashkëshortes së tij

Një boksier britanik ka treguar ngjarjen e tmerrshme që i ka ndodhur së fundmi atij dhe gruas së tij. Ai tha se grabitësit i...

Latest news

Babi tenton të mbys foshnjën në mes të rrugës, shqiptarët ndërhyjnë dhe e shpëtojnë

Disa emigrantë shqiptarë që banojnë në Greqi kanë shpëtuar nga vdekja e sigurt një foshnjë të vogël në Athinë. Çdo gjë nisi mëngjesin e...

Korreshi ironizon ndarjen e PD-së në dy grupe pune për protestën: Mirë që na pret kostumin, por të na…

Deputeti demokrat, Saimir Korreshi, ka reaguar pas publikimit të listës nga ana e zëdhënëses së PD, Floriana Garo, në të cilën prezantoheshin grupet e...

67- vjeçari gjendet i vdekur në Fier, dyshimet e policisë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Fier. Burime nga policia bëjnë me dije se një 67- vjeçar është gjetur i pajetë në...

Po flinin mbi shina, treni përplas dy emigrantët në Maqedoninë e Veriut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Maqedoninë e Veriut, pasi dy emigrantë humbën jetën në jug të vendit, mëngjesin e...

Aksident i rëndë në Thumanë-Laç, dy të plagosur nisen drejt Traumës

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar pasditen e stome. Këtë herë në autostradën Thumanë-Laç. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pak...
- Advertisement -